Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a sötétben! Mit tegyek...

Félek a sötétben! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Minden este alig birok elaludni a sötétben. Úgy érzem mintha mögöttem lenne valaki vagy nézne. Már kiskorom óta félek. Olvasok itt sok szellemi tapasztalatról és jobban megijeszt, már megfogadtam, hogy nem olvasok ilyeneket de érdekelnek!..
2011. júl. 13. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
használj kicsike méretű hangulatlámpát és lefekvés előtt igyál nyugtató hatású teát(pl. hársfa)
2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én a mai napig félek a sötétben.
2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

szia énis féltem és néha még a mai napokban is félek sötétben pedig már 2 hónap múlva 18at töltöm...az hogy úgy érzed hogy valaki ott van és néz téged azt jól érzed ugyanis mindenkinek van 1 őrangyala és szerintem semmi félnivalód tőle hisz ő mindig vigyáz rád :) persze sokan mondják hogy szellem lehet...nem is tudom szerintem csak az a rossz létezik amiben hiszel!ne higyj szellemekben és nem léteznek ;) én mindig ezzel nyugtatom magam olyan csúnya éjszakákon ha félek :) ja és még valami...szerintem jó lenne vegyél ilyen ehez hasonló kicsi éjjeli lámpát ha nagyon félsz :)

[link]

2011. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Mini éjjeli lámpa mely megnyugtatja a babát a sötétben! "

Kedves vagy.

2011. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális kommentárokat!


19:31 : Mi köze a természet feletti lényekhez ?! Gondolkozz már egy picit kérlek :)

2011. júl. 14. 09:18
 16/29 anonim válasza:
nekem is van ilyen lámpám sziv alakú és sokkal nyugodtabb vagyok mert igy körbenézek és látom hogy nincs ott senki a szobában és nincs mitől féljek
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
persze hogy vigyáznak a szellemek rád! a menő üzletemberek és a politikusok is mind szellemeket alkalmaznak, csak azért lehet őket látni mert bő öltönybe járnak.. csak beképzeled magadnak hogy van ott valami, pedig nincs! nekem is volt ilyen kiskoromban, de kinőttem. ilyen minden gyereknek van, sőt még néha felnőttnek is, az pedig hogy olvasol róla egészséges, mivel kíváncsi vagy, de mindent amit írnak ne higgy el
2011. júl. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek... mi lesz veled emberiség?
2011. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

paranoia.szerintem csinálj vele valamit ,mert a végén súlyosabb lesz.a végén nem tudsz majd aludni,enni ,inni,nem fogsz beszélni senkivel,a kedvenc időtöltésed az lesz h a falba vered a fejed és minden harmadik után hátranézel.egész nap spongyabobot nézel majd és csak a másik szobában álló biofüvet rágcsáló tehén tejéből iszol majd mert félsz h valaki mérget kever a kajádba..

ja azt amúgy elfelejtettem mondani h én is félek a sötétben..:D

2011. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18:29 : Máshol oszd az észt ;)


A többieknek köszi ! :)

2011. júl. 14. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!