Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a sötétben! Mit tegyek...

Félek a sötétben! Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Minden este alig birok elaludni a sötétben. Úgy érzem mintha mögöttem lenne valaki vagy nézne. Már kiskorom óta félek. Olvasok itt sok szellemi tapasztalatról és jobban megijeszt, már megfogadtam, hogy nem olvasok ilyeneket de érdekelnek!..
2011. júl. 13. 18:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:49


azért ez már túlzás! biztos van ilyen is, de ő nem ez az eset.. a félelmen túl lehet esni, elég ha szembenézel vele

2011. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te? 7?
2011. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Papla ***** válasza:

szia, én már írtam ide egyet, tisztázd magadban a dolgokat... én éjjeli lámpa nélkül tanultam meg.. rájöttem hogy azok télleg őrangyalok, mert nagypapám nem sokkal az előtt húnyt el hogy el kezdtem félni.. meg a szoba ugyanaz világosságban mint sötétségben, nincs ott senki, de ha úgy érzed, fordulj a fal felé, vagy nézz szembe vele

zárd be az ajtót azt ülj be a sötétbe egy 10-20 percre miközben nézel körbe. máshogy nem fog elmúlni, és ezt mindenkinek tanácsólom aki fél a sötétben.. ez nem "ciki " dolog, mert erről tehetsz, de tőled függ, remélem segítettem

2011. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
nálam is így múlt el, szándékosan eltöltöttem egyedül sötétben, becsukott ajtajú szobában 10-20 percet, és megszoktam... utána már csak mosolyogtam rajta hogy mi volt ezen olyan ijesztő
2011. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat ! köszi .
2011. júl. 15. 22:10
 26/29 anonim ***** válasza:
Velem is megesett/megesik, hogy a sötétben kissé félek. De a valótlan félelem ellen valótlan megoldásom van. Kisgyerekként mindig úgy éreztem, ha nyakig betakarózom, akkor nem tud semmi és senki bántani. :D
2011. júl. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Szintén velem is ez volt kisebb koromban :)
2011. júl. 17. 13:55
 28/29 anonim ***** válasza:
énis féltem kicsikoromba, bár énmár világosba is láttam szellemet, de ártani nemtudnak neked az biztos, max annyit tehetnek h figyelnek és próbálnak rád vigyázni :) papámat hosszu ideig láttuk a barázsló cigit halála után ott ahol mindig ült és cigizett de voltak durvábbak is, de nekik csak annyi adatik meg h figyeljék az élőket, ha meg megijed vki az igazán nem miattuk van hanem az ember gyávaságátol h fél attol amit nem ismer
2011. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
én 12 vagyok , énis félek a sötétben énnálam a zseblámpa beválik
2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!