Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság a kiút? Nem...

Az öngyilkosság a kiút? Nem bírom! SOS!

Figyelt kérdés
Barátaim nagyon nincsenek.Nem is érzem szükségét hogy legyen.Egy évig szenvedtem olyan lányok barátságáért akik szartak rám csak én nem vettem észre.(osztálytársaim) Nekem ez az év egy pokol volt.Szószerint.Azt hittem belehalok.Sokszor sírva mentem suliba mert nem akartam ott szenvedni mert úgyéreztem kirekesztenek.Most hálaégnek nyár van.Tegnap megkértem a bátyám hogy hozza el nekem a kameráját mert idén indulok a megasztárba és felszeretném tenni youtube-ra a hangom.Azt mondta jó elhozza.Most hívtuk anyuval,és azt mondta hogy most nagy baj van mert ez meg az.....Meg hogy valami helyre kell mennie intézkedni.(ami fél négyig van nyitva )Szóval ez is csak kifogás,,hogy ne kelljen nekem elhozni.Mindenki kihasznál addig vagyok jó amíg adok valamit utána már szarik mindenki rám.Egyedül érzem magam.Ha idén nem sikerül bejutni az élőshow-ba én ezt nagyon komolyan gondolom!-megfogom ölni magam.Én nem bírok még egy évet ott szenvedni.Belehalnék.Rettegek hogy nem jutok be,akkor teljesen össze fogok omlani.Én ezt már nem bírom:'(:'( Mit csináljak?????
2011. júl. 18. 16:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a ne tedd mert megbántod a szüleid ha szüleit érdekelné akkor már észrevették volna hogy baj van és beszélnének róla .
2011. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
72%
Hát egy szar műsorért, nehogy öngyilkos legyél. Inkább próbálj pozitív lenni, járj edzeni, legyen hobbid, hidd el idővel a barátok is megjönnek. Amúgy a média még jobban kihasznál, és egy perc alatt a kukába dob, ha ilyen érzékeny vagy felejtsd el ezt a pályát.
2011. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, édesem, hát ezeknél sokkal, sokkal komolyabb gondjaid lesznek pár év múlva, azokat akkor hogy fogod kezelni???
2011. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim válasza:
88%
Ha nem akarod leírni ide a problémáidat, akkor mi csak annyit fogunk látni hogy itt van egy tini aki a megasztár meg a kamera miatt öngyilkos akar lenni...
2011. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim válasza:
100%
Figyelj a lényeg az hogy legyél erős.Gyakorolj sokat a meghallgatásra és ez az időd nagy részét elfogja venni és így nem lesz arra időd hogy az ilyen problémáidon gyötörd magad.Ha úgy gondolod hogy mindeki kirekeszt akkor ismerkedj itt a neten.Itt a legtöbb ember kedves.Lényeg az hogy légy erős és minden rendbe jön.Az öngyilkosságot pedig felejsd el!Az élet biztos még megannyi jó dolgot tartogad neked!
2011. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Szeirntem nem értetek.Nagyon sokszor játszotta már el velem a bátyám.Anyu is tudja és ő is dühös rá.Nincs neki semmi dolga ezt anyu mondta most.15 vagyok.Azért mert csak az énekléssel szeretnék foglalkozni.Akkor minden jó amikor éneklek.Én alapból nagyon érzékeny vagyok,de annyi szar dolog történt velem ami nektek lehet hogy pici kis szar semminek tűnik de nekem nagyon fáj.Nincs apukám 2 éves koromban láttam utoljára lese szar nem érdeklem.Karácsonykor a mamám azt mondta hogy sajnálja hogy az unokája vagyok.Pedig nem teszek semmi rosszat ellene se.De nem tudok megváltozni már nagyon régóta próbálok.Láttam ahogy apu anyát verte.Sajnos emlékszek is rá.:( Én hülye átmentem egy sokkal szarabb iskolába az egyik "barátnőm" miatt.szakközepes voltam most szakképzős.....elcsesztem az életem ezzel,és főleg az bánt hogy nem igazi barátnőm.....
2011. júl. 18. 16:21
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

"Hagyjuk már ezt a ne tedd mert megbántod a szüleid ha szüleit érdekelné akkor már észrevették volna hogy baj van és beszélnének róla ."


Barátunk szülei sem vették észre,és tessék,megtörtént a baj....,szóval nem feltétlenül vannak ennek jelei a külvilág felé...

2011. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
51%
Hm szerintem ezzel a ne rinyálj meg kapd össze magad meg lesznek ennél nagyobb problémáid is biztos sokat segít rajta .Most megértésre van szüksége nem arra hogy mondják neki hogy milyen gyerekes amiért ezek a dolgok bántják .Mint mondta nem csak emiatt de egy idő után összegyűlnek a dolgok és mivel nincs kinek elmondja így a régi dolgok is fájnak neki.
2011. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha be kerülsz az élőshowba, akkor fogod csak igazán megölni magad, mivel elég kicsit esélyt látok, h megnyerd, mivel nem csak a tehetség számít stb, meg akkora a nyomás rajtuk, h egy ép embernek is nehéz elviselni, enmhogy egy nyafigépnek, mint neked
2011. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Nem amiatt akarok hanem ha nem sikerül bejutni és vissza kell mennem a suliba...Igazából ha a helyembe lennétek ti lehet hogy egyik percről a másikra megtudnátok ezeket a gondokat oldani,de nekem nem megy:((
2011. júl. 18. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!