Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság a kiút? Nem...

Az öngyilkosság a kiút? Nem bírom! SOS!

Figyelt kérdés
Barátaim nagyon nincsenek.Nem is érzem szükségét hogy legyen.Egy évig szenvedtem olyan lányok barátságáért akik szartak rám csak én nem vettem észre.(osztálytársaim) Nekem ez az év egy pokol volt.Szószerint.Azt hittem belehalok.Sokszor sírva mentem suliba mert nem akartam ott szenvedni mert úgyéreztem kirekesztenek.Most hálaégnek nyár van.Tegnap megkértem a bátyám hogy hozza el nekem a kameráját mert idén indulok a megasztárba és felszeretném tenni youtube-ra a hangom.Azt mondta jó elhozza.Most hívtuk anyuval,és azt mondta hogy most nagy baj van mert ez meg az.....Meg hogy valami helyre kell mennie intézkedni.(ami fél négyig van nyitva )Szóval ez is csak kifogás,,hogy ne kelljen nekem elhozni.Mindenki kihasznál addig vagyok jó amíg adok valamit utána már szarik mindenki rám.Egyedül érzem magam.Ha idén nem sikerül bejutni az élőshow-ba én ezt nagyon komolyan gondolom!-megfogom ölni magam.Én nem bírok még egy évet ott szenvedni.Belehalnék.Rettegek hogy nem jutok be,akkor teljesen össze fogok omlani.Én ezt már nem bírom:'(:'( Mit csináljak?????
2011. júl. 18. 16:09
1 2 3 4 5
 31/50 Vree ***** válasza:
93%

Az első kommentet egyébként közvetlen a kérdés után írtam, bocs ha kicsit kemény volt.


Én nem a Megasztárra tenném az életemet semmiképp. Egy ilyen televíziós műsor, pláne a belőle szerezhető hírnév kiszámíthatatlan. (Mellesleg az énekesi pálya is.) Jellemzően az a 15 perc hírnév amit itt mások mondtak, ha megmaradsz benne akkor is egyszer fenn egyszer lenn.

2011. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Én ezt nem siránkozásnak szántam.Csak anyával ilyenről nem lehet beszélni barátokkal nem tudom megbeszélni valahol már el kellett mondanom...sajnálom ha ez hisztinek jött le.
2011. júl. 18. 16:38
 33/50 anonim ***** válasza:
97%
ha énekelni akarsz, ne a megasztár hülye zsűrijére hagyatkozz, hanem keress fel egy jó énektanárt, és az majd megmondja, érdemes-e energiát fektetned ebbe, vagy csak hobbi marad.
2011. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
90%

"Mikor anyu szemét dobta ki."


Hogy mit csinált???

2011. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Én is hasonlóan érzek. Pedig csak 16 vagyok. Az emberek, még ha csak egy-két évvel is idősebbek, mint te, akkor is lenéznek, meg dedós, stb. Nem mindenkinek vannak problémái, vagy pedig könnyebben megoldják, mint más. Ezért nem kell elítélni mást.. Egyébként meg a depresszió egy betegség.


Én szívesen lennék a barátod, bár hogyha nem érzed szükségét, akkor bocsánat, felejtsd el. Csak, nekem nincs egy barátom se.


Én pl. ezért vagyok depis, valószínűleg itt mindenkinek van legalább egy barátja, nem tudjátok, milyen sz@r, ha nincs egy se.

2011. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
hintőporos flakonnal dobta meg anyu szemét,és a bal szeméről levált az a dolog amivel látunk.2*kellett műteni,most szemüveges.Anya szerint ha akkor nem jövünk el aputól már nem élnénk.Legalábbis azt mondja Ő biztos nem.
2011. júl. 18. 16:41
 37/50 A kérdező kommentje:
Voltam énektanárnál is egyszer meghallgatott azt mondta hogy mindenképp próbáljam meg.De basszus ha nem lenne az éneklés úristen nem is tudom mi lenne velem...Ez az egyetlen egy jó dolog
2011. júl. 18. 16:45
 38/50 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sincsenek barátaim, de figyelj, nem számít nekem, jól elvagyok nélkülük. Van egy blogom, abba leírom minden érzésemet, levédettem(=nem olvashatja el senki). Ő az én barátom, ennyi, valaminek leírtam a problémám, és az örökre titok marad. Kitűnő tanuló vagyok, nem sokára megyek kémia-biológia szakra középsuliban, gyógyszerész leszek, menő leszek az életben. Ennyi számít. A jövő. Sosem érdekelt a jelen, és már nem is bánom, hogy sosem éltem a pillanatnyi örömöknek, még ha ezek is tesznek boldoggá minket. A magány meg is hozta az eredményét: tudok varrni, tudok angolul, németül, és franciául anyanyelvi szinten(mert ugye sok időt töltöttem egyedül). Csak meg kell találnod azt, ami téged egésszé tesz, s majd egyszer ez a dolog egy ember lesz, nem kell elsiettetni.


13/L (bár már kezdem bánni, hogy ezt leírom mindenhova, mert utána már sosem számít a véleményem.)

2011. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
42%
Semmiképp se gondolj az öngyilkosságra te egy értékes ember vagy .
2011. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz privátba.
2011. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!