Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedettek vagytok magatokkal?

Elégedettek vagytok magatokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nem egészen. A külsőmön és a belsőmön is van mit változtatni. Viszont rajta vagyok.:)

15/L

2013. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Semmivel sem vagyok elégedett.Amit utálni lehet magamon,azt utálom.A kezem,a lábam,a hajam,az orrom,a szemem,a fülem,a hasam,a combom,a térdem,a fogam,a könyököm,a bőröm,ahogy írok,ahogy beszélek,ahogy nem beszélek,a súlyom,az ízlésem,zenében,ételben,ruhákban,a gondolataim,ahogy tömegben viselkedem,ahogy egyedül viselkedem,minden porcikámat gyűlölöm.

Meg kéne halnom.


18L

2013. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Vékony vagyok, magas, nincs mellem, töredezett, váll alá érő (tehát rövid) a hajam, túl kerek a fejem, az alsó ajkam vastagabb, mint a felső, fosszínű a szemem, rondák a fogaim, utálom az anyajegyeket... soroljam még?

A belsőmmel szintén nem vagyok elégedett. Egy hülye, bunkó semmirekellő, béna, lúzer vagyok.

2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
Én teljesen elégedett vagyok magammal. 12 éves vagyok 168 cm és 53 km.
2013. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. A kinézetem nem annyira érdekel - bár nyilván nem utasítanám vissza, ha lehetőségem lenne szebbé válni - belülről viszont vannak kifogásaim. Mármint, nem a szerveimmel kapcsolatban... Bár azokkal is.
2013. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Az élet kulcsszava az "elég". Ha változtatás nélkül el tudod fogadni magad, akkor jó úton jársz, hogy megismerd az igazi éned és akár boldogan élj.
2013. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Doruss ***** válasza:

Azt mondanám, én igen. De (és ezt szerintem át kéne gondolnia mindenkinek, aki utálja magát) az önmagunkkal való elégedettség vagy elégedetlenség nem magától értetődő. Meg kell dolgozni azért, hogy szeretni tudd magadat - nem egyszer, hanem folyamatosan. Ez nehéz, de csodálatos folyamat. Én a világot igyekszem elfogadni és megszeretni, és azt vettem észre, hogy mióta így gondolkozom, magamat is jobban szeretem. Tudom, hogy vannak jó tulajdonságaim. És vannak rosszak is - az, hogy gyáva vagyok, szégyellős, esetlen. Például. Próbálom ezeket leküzdeni, szembenézni a félelmeimmel úgy cselekedni, hogy elégedett lehessek magammal.

Persze vannak hullámvölgyek, mikor haragszom magamra vagy csak elégedetlen leszek megint. De igyekszem nem "kicsinálni" magamat.

Ja, és még valami: nekem Csernus Imre könyvei és előadásai mindig nagy löketet adnak :))

2013. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
kb 80%osan igen.
2013. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 kohdf hirte válasza:
Nem mert kövér vagyok ... de màr nem tul sokàig
2014. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
én tudtatában vagyok hogy kövér meg csúnya vagyok, szóval elégedett nem vagyok, de vidám, ja az igen
2014. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!