Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elégedettek vagytok magatokkal?

Elégedettek vagytok magatokkal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 14:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

51-49% 51=szarvagyok.. megváltoztatnék sok dolgot magamon ha az élet egy nagy photoshopp lenne..

49%=vannak remélhetőleg jó tulajdonságaim.XD

2011. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Én is sokat változtatnék magamon. Nem tetszem magamnak szinte mindenben.
2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

a külsőmmel nem igazán .. :/

a belsőmmel viszont majdnem elégedett vagyok :P


15/L

2011. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Külsőmön változtatnék egykét dolgot (apróságokat), a belsőmmel elégedett vagyok.
2011. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

A belsőmmel nincs bajom. Vannak hibáim, de szerintem nagyjából kiegyenlítik a pozitív tulajdonságaim.

A külsőmet viszont teljesen megváltoztathatnám; ha lehetne még testet is cserélnék valakivel... :S

Igazából van néhány jó tulajdonságom, csak az összképet nem szeretem

2011. aug. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
A külsőmmel csak annyi, hogy alacsony vagyok, de egyébként nem vagyok egy bányrém. A belsőmmel több gondom akad, szeretnék egy kicsit magabiztosabb lenni, mert eléggé önbizalom-hiányos vagyok, de ezeket leszámítva elégedett vagyok :)
2011. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
47%

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

ja

2011. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Külsőleg:Kövér vagyok nagy a fejem, kéne gyúrni karra hátra mert kb semmi izmom nincs.

Belsőleg: Egyszerűbb lenne felsorolni mit szeretek magamban mint mit nem.

Ha lenne egy lány aki elfogadna az tuti sok erőt adna, de jelenleg én már nem várok sokat magamtól.

21/F

2011. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Én külsőleg majdnem elégedett vagyok magammal. Persze szeretnék magasabb lenni, meg változtatnék 1-2 dolgon, de elfogadtam magam ilyennek is :)

Belsőleg azt nem szeretem, hogy túlságosan izgulós vagyok, nehezen tudok nyitni mások felé, kevés az önbizalmam, nehezen barátkozom, zárkozott vagyok, csöndes... Probálgatok változni, de annyira nem megy :/

2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Nem :(. Sem a külsőmmel sem a belsőmmel nem vagyok elégedett. Külső : nem érzem jól magam a "bőrömben"

Belső : Visszahúzódó , csendes, félénk, nem tudok barátokat szerezni akármennyire is próbálom nem megy. Próbálok pár beszélgetésbe belefolyni hátha és mégsem. Több nem fér ki

2013. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!