Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS Rosszul szocializálódtam?...

SOS Rosszul szocializálódtam? Teljesen tönkremegyek!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy engem régen sokszor bántottak átvertek megaláztak és mostanar eljutottam odáig hogy senkinek se tudok hinni.Mindenben a rosszat látom,és sokszor flegma vagyok azért hogy engem ne bántsanak!Tudom hogy ez rossz dolog de egyszerűen nincs erőm változtatni.Nem szeretek suliba járni mert az eddigi "barátaim" is elhagytak mert állítólag nagyképű lettem.Egyedül vagyok mint a kisujjam.Valahogy nem tudok kibontakozni az itteni közegbe(városi,sulis),de ahol nem ismernek ott mindenkivel elbeszélgetek kedves vagyok jól elvagyok.Tegnap voltam a megasztárba és kb 3 hét múlva fognak visszahívni.Most ez az a dolog amiért minden egyes nap felkelek.De félek ha nem hívnak mit fogok én ebben az évben csinálni.Már minden dolog eszembe jutott.Már gondoltam arra is hogy meggyilkolom magam ha nem sikerül.Az is gond,hogy nem szeretnék suliba menni...de a megasztárt suliidőbe fogják forgatni szóval mindenképp bekel járnom!! Nincsenek barátaim,nem járok el bulizni(mert igazából én nem is akarok) de rosszul érzem magam ha nem megyek mert mások lenéznek.Nem tudok a csendes emberekkel se ellenni,mert őket leszólják a "menőbbek" de a népszerűbbekhez meg nem illek be.Rettegek a következő évtől!! SOS légyzsi válaszoljatok teljesen tönkremegyek MI BAJOM VAN????????:'(
2011. aug. 6. 18:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de már bocsánatot kértem tőlük tényleg mindenért de nem bocsátottak meg még bunkóbban viselkedtek...:(
2011. aug. 9. 10:46
 12/13 melcsiboszi ***** válasza:
Hát akkor tényleg nem tudom... Akkor csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg új barátokat szerezni, és vigyázz, hogy hogy viselkedsz velük.
2011. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Örülnék neki ha írnál nekem egy e-mail címet,kicsit szeretnék veled komolyan beszélgetni..


fruzsi444@vipmail.hu

2011. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!