Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálnak a suliban, nem akarok...

Utálnak a suliban, nem akarok visszamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan beszólogatnak egy dolog miatt, ha visszaszólok már megakarnak verni. Ha kimegyek a folyosóra és rám tapad a szemük. Tudom hogy utál az egész osztály, bár ők nem mutatják ki, de látni rajtuk. Ezt az évet is alig bírtam ki, nagyon nehéz volt megállni hogy ne kapjon el a sírás mindenki előtt. Egyébként is semmi önbizalmam... A tanárok is pikkelnek rám, beszólnak hogy hogy öltöztem fel (??!) akármi kis szart csináltam ofi lehord, rám mered mintha embert öltem volna... hagyjanak már békén.. Komolyan semmit nem akartam, csak hogy hagyjanak békén az emberek! De egész életembe utált mindenki! És nem csak bebeszélem magamnak mert nem vagyok idióta. Még a budira se mehetek ki. És idegileg amúgy is kivagyok, nem önsajnáltatásból mondom, vannak problémáim.

Otthon akarok tanulni, de anyám nem bízik meg bennem, mert hogy úgyis ellazsálnám a tanulást. Úgy kezel mint egy 5 évest pedig tudja hogy értelmes vagyok. Meg hogy járni kell közösségbe.. Ja csak nem abba.. Tudom hogy le kéne sz*rnom, hogy mit mondanak azok a hülyék, és próbáltam, ment is egy darabig de már nem bírnám. Hogy vegyem rá hogy megengedje az otthon tanulást? Felmondanám mindennap a leckét..


2011. aug. 22. 02:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 If you're english, please leave this page! This is for Hungarians! 🙂 Btw i know, you're Hungarian 😂😂😂
2021. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!