Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet így még folytatni az...

Lehet így még folytatni az életet?

Figyelt kérdés

Az én sorsomban nem sokan osztoznak ezért talán nem tudjátok átérezni de megpróbálom elmagyarázni.

Halszag szindrómában szenvedek három éve. Vagyis erős rothadó halszagom-fekáliaszagom van, mert egy anyagot rosszul kezel a szervezetem. 23 éves fiú vagyok. Mindent elveszítettem. A barátaim kiközösítettek és otthagytak. Az egyetemet be kellet fejeznem mert nem tűrtek meg az emberek maguk mellett. Csak a szűk családom nem utált ki, de teljes mértékben rájuk vagyok utalva. dolgozni nem tudok, nincs hova felvennének.

Mára teljesen egyedül vagyok, még a boltban is utálnak, nem tudok a moziba elmenni mert kiküldenének-nem is lenne kivel. A napjaim üresen telnek. Még egy könyvet sem bírok elolvasni akkora stresszt érzek folyamatosan.

És a betgségem gyógyíthatatlan.

Már nem bírok minden nap felkelni és lélekként járni, majd újra lefeküdni és csak létezni. Nem bírok többet a vonaton a wc mellé ülni és tettetni hogy az milyen büdös.

Az ilyen életet indokolt eldobni, megértik az emberek? Csak az tart vissza, hogy talán fájdalmat okoznék a szüleimnek. Nem a másvilági büntetéstől félek hiszen ennél nagyobb lelki szenvedést nem lehet okozni.


2011. szept. 1. 21:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Tényleg, hogy vagy mostanában?
2013. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Pont tegnap láttam erről egy dokumentumfilmet, azelőtt nem is tudtam hogy van ilyen betegség. Számomra nem undorító, hanem inkább érdekes volt a kisfilm. Viszont az tényleg szomorú, hogy milyen stresszel jár egy ilyen betegség, fogalmam sincs milyen lehet így élni. Én szerintem nem is tudnék. Az élet rohadt igazságtalan tény és való. A filmben 3 ilyen beteg embert mutatott. Egy középkorú nőt, egy fiatalabbat és egy kb. 8 éves kisfiút. A középkorú nő volt a legérdekesebb. Ő olyan jól el tudta fedni a szagát hogy még a családtagjai(!) sem tudtak róla. A férje sem, a gyerekei sem. Egy idősek otthonában dolgozott. Végül a stressz és a titkolózás annyira kikészítette hogy úgy döntött inkább otthon mindent bevall. És utána sokkal jobban érezte magát, már nem fürdött le napi 5x, és állítólag úgy sem volt érezhető a szag. Ha neki sikerült családot alapítania akkor Neked is!
2013. aug. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Valaki itt hasonló tünetekkel? Írj rám privátban!
ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!