Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha rohadtul...

Mit tegyek, ha rohadtul utálom magam?

Figyelt kérdés
egy nagy szánalom vagyok. nem tudok beszélgetni. senkivel, semmiről, semmilyen körülmények között... az összes ismerősömnél szánalmasabb vagyok. utálom magam. egy üresfejű liba vagyok, aki ráadásul csúnya is. totál kommunikációképtelen vagyok. a legjobb barátnőmnek van egy csomó barátja, mindenkivel jóban van, mert tök jófej, mindenki szereti. ettől még pocsékabbnak érzem magam. egyszerűen nincs kedvem az élethez. a sajátomhoz legalábbis. ha biztosan tudnám, hogy van reinkarnáció, már nem lennék itt. bárki más helyében szívesen lennék, mert mindenkiben van valami szerethető, csak bennem nincs. egy lófasz vagyok. bocs a hosszú leírásért, csak próbáltam érthetően kifejteni. nem biztos, hogy sikerült, mert épp azért nem tudok beszélgetni, h egy rohadt mondatot nem tok normálisan kitalálni. szóval bocsi. de annyira rohadtul elegem van magamból.
2011. szept. 6. 19:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Mit tegyek, ha rohadtul utálom magam?

egyszerű, kezd el szeretni magad. Miért lehet valakit szeretni? Kérdezz meg mást, hogy miért szeret veled lenni? Összpontosíts a jó oldaladra.

2011. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

lány...:D

De, így is vannak akik nem bírnak, nem tesz boldoggá, sőt pillanatnyilag tud is rosszul esni, de túllépek rajta. :D Egyébként nem kéne hogy érdekeljen hogy mit gondolnak mások. Lassan én is túllépek rajta, szóval neked is menni fog. :P Az a lényeg, hogy te jól érezd magad. Mások meg... háát. :DD DE érted. :)

amúgy én is rohadt sokat paráztam régebben, hogy most hogy a francba beszélgessek másokkal? És erre gondoltam mindig, és soha nem jutott téma az eszembe, mert mindig az járt a fejemben hogy hogy a francba beszélgessek velük... Ez akkor volt idegesitő, amikor dumáltam valakivel, és közben jutott eszembe, hogy jéé most miről is kéne beszélni? És akkor húú... Na az gáz. :) Szóval felejtsd el a gondolatot, bármiről lehet beszélni, csak add magadat.

Szal látod most itt is beszélünk... Jó ez így más, de ha itt tudsz kommunikálni, és nincs valami nagy gáz a hangszálaiddal ( pl. nincsnek... ) akkor siimán lehet akárkivel beszélgetni.

Ha meg kérdezel, akkor hátha találsz közös témát is, jajj de f.asza, ott a téma amiről lehet dumálni.

2011. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

@nem-önző-ellentétben-velem: szeretnék leszaromakineknemtetszik lenni. sokkal egyszerűbb lenne az életem. na mindegy... tudom, sokat foglalkozom magammal, de h törődjek másokkal, amíg nem tudok kommunikálni?x|

@második: azért szeret velem lenni, aki szeret(népestábor....xD), mert jó hallgatóság vagyok, meg nem vagyok bunkó. szerintem. de nem megy valahogy, h ezek miatt szeressem magam...

@köcsi: adjam magam, de ha magamat adnám egy szót se szólnék:DDD tényleg nem tudok fecsegni, még ha megvan a téma, néha akkor se:/ ez rohadt idegesítő...

2011. szept. 9. 21:41
 14/29 A kérdező kommentje:
még egyszer elolvastam köcsi első válaszát, és végre felfogtam... köszönöm a válaszod, imádlak:D de tényleg, ha valaha rossz kedvem lesz, csak elolvasom ezt még egyszer:D kösziiiiiiiii:D
2011. szept. 10. 20:36
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Azta, örülök hogy segítettem. :D végre valakinek. :)
2011. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Még élsz? :O Csak remélem nem lettél öngyilkos!! :(
2014. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
közel sem lettem:)
2014. jan. 18. 20:27
 18/29 anonim ***** válasza:
Te most 17 vagy?
2014. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
sztakkó?
2014. jan. 25. 13:54
 20/29 anonim válasza:
Na mizu veled így 5 év után? :D
2016. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!