Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha rohadtul...

Mit tegyek, ha rohadtul utálom magam?

Figyelt kérdés
egy nagy szánalom vagyok. nem tudok beszélgetni. senkivel, semmiről, semmilyen körülmények között... az összes ismerősömnél szánalmasabb vagyok. utálom magam. egy üresfejű liba vagyok, aki ráadásul csúnya is. totál kommunikációképtelen vagyok. a legjobb barátnőmnek van egy csomó barátja, mindenkivel jóban van, mert tök jófej, mindenki szereti. ettől még pocsékabbnak érzem magam. egyszerűen nincs kedvem az élethez. a sajátomhoz legalábbis. ha biztosan tudnám, hogy van reinkarnáció, már nem lennék itt. bárki más helyében szívesen lennék, mert mindenkiben van valami szerethető, csak bennem nincs. egy lófasz vagyok. bocs a hosszú leírásért, csak próbáltam érthetően kifejteni. nem biztos, hogy sikerült, mert épp azért nem tudok beszélgetni, h egy rohadt mondatot nem tok normálisan kitalálni. szóval bocsi. de annyira rohadtul elegem van magamból.
2011. szept. 6. 19:26
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Nolife forever
2017. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
na
2017. szept. 5. 23:52
 23/29 anonim válasza:
Na? Xd
2017. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok. Nem nőttem ki. Ma is utálom magamat. A kommunikációval nincs baj, azt lehet fejleszteni, tanulni. Azzal van baj, hogy betegre dolgozom magam és nincs eredménye. Teljesen felesleges bármit csinálni, mert nincs jövő.
2018. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

38 vagyok. 12 éves korom óta utálom magam.


Azt nem választom meg, hogy milyennek és hova születek.

Azt sem választom meg, hogy milyen legyen a sorsom.


A kommunikáción lehet fejleszteni.

A többiek örömének meg lehet tanulni örülni. Lehet büszkélkedni, hogy az én barátaim nagyon vidámak és jó velük együtt lenni. Ilyenkor nem az irígység energiáig használod, hanem a büszkeségét és máris átalakítottad magadban a negatív képet.


Te mit szeretsz másban? Szedj össze néhány dolgot. Aztán 3 hónapig koncentrálj az egyik ilyen "szerethető" dologra és gyakorold azt. 3 hónap alatt szokássá fog válni.

2019. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

BREAKING NEWS: még mindig rohadtul utálom magam!

de lassan elmegyek pszichológushoz. mondjuk, már nem kerítek akkora feneket az egésznek. ti hogy vagytok?

2019. máj. 22. 09:59
 27/29 anonim válasza:
54%
A fájdalom, az önutálat és minden érzés csak ILLÚZIÓ. Tudod mindez az agyban születik meg, ezúton ki is lehet kapcsolni.
2019. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Én ugyan tudok beszélgetni, meg szeretek sokat beszélni, barátkozni, mégis ha oda kell mennem egy ismeretlenhez, vagy bárki olyanhoz, akivel nem szoros a kapcsolatom, ideges leszek. Elkezd remegni a kezem, a hasam is görcsöl. Ez a kisebb problémám. Én is sokszor érzem, hogy egy szánalom vagyok, egy hülye liba, aki nem jó semmire, és még ronda is, ráadásul kövér. Pedig teljesen átlagos a súlyom ehhez a magassághoz, én mégis kövérnek látom magam. Ha bárki mondja, hogy "szép vagy", nem tudom elhinni, és mindig az jut eszembe, hogy tuti hazudik, hogy jobban érezzem magam.

A legtöbb nap sz.rul érzem magam, leginkább azért, mert félek. Egyáltalán nincs okom rá, mégis félek a semmitől. Ha pedig elgondolkodom, hogy most épp mitől, akkor nem tudok rá válaszolni.

Nagyon maximalista vagyok, és ha valami nem megy, akkor nagyon rossz kedvem tud lenni, és megint előjön az, hogy mennyire béna, haszontalan vagyok.

Tudom,hogy ebben a korban, amiben én vagyok (most leszek 14) gyakori ez a dolog, és hogy tök gyerekes ez az egész, mégsem tudom, hogy hogy kezelhetném. Pszichológushoz szivesen elmennék, ahogy te, viszont nem szeretném megemlíteni a szüleimnek, mert azt mondanák, beszéljem meg velük, és ők nem túl lelkizős fajták. Illetve ugye a pszichológust is fizetni kell, és nagyon nem szeretem, amikor a szüleim fizetik az én dolgaimat, szóval ha pszichológushoz is megyek, az pár év múlva lesz, amikor elkezdhetnék melózni a suli mellett.

Nem tudom, hogy nézed-e még a válaszokat, de ha nézed, akkor tényleg bocsi, hogy ilyen sokat írtam, ráadásul nem is a kérdésre válaszoltam, viszont muszáj voltam kiírni magamból.

A kérdést 8 és fél éve írtad ki kb (wow), szóval nem tudom, hogy most mennyire van jelen nálad ez, és hogy egy valamennyivel fiatalabb lánnyal mennyire van kedved dumálni, viszont ha úgy gondolod rámírhatsz, mert mint elmítettem, szeretek barátkozni :3

2020. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Itt vagy még ? Hogy vagy ?
2023. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!