Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek segíthetek lelkileg?

Kinek segíthetek lelkileg?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írjatok privit, ha jól esne még két segítő kéz. Akinek per pillanat csak én vagyok kéznél, természetesen annak is segítek. Legyen szép estétek! Szeretettel
2011. szept. 12. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Milyen referenciáid vannak, "kérdező"?

(Nekem nincs szükségem segítségre, de a "szeretet nevében" már sajnos nekem is sikerült megbántanom olyat, akinek igazából segíteni akartam... Persze lehet hogy így extra fájdalom árán juthatott csak el az igazi megoldáshoz...)


Látom szorult beléd egy kis költői véna, ezt komálják a lányok :) a fiúknál ez pl nem működik, h "a jó cseppekben érkezik". Náluk milyen stílusban fogalmazol?

2011. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 gtgunár ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker.. Szerintem a kérdés írójára rá férne némi támasz.
2011. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!