Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Antiszociális vagyok, utálom...

Antiszociális vagyok, utálom az embereket, utálom a fogyasztói életet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A változz meg lásd a jót, és hasonló tanácsok kb annyira értelmetlenek, mintha egy apácát akarnátok prostitúcióra rábeszélni, tehát ne fáradjatok vele, nem akarok egy ilyen beteg világhoz igazodni.


Valami olyan megoldás kellene, amiben jól érezném magam.

Gondoltam már arra hogy kolostorba költözök, de sajnos nem vagyok keresztény, hajléktalan nem akarok lenni, olyan munka meg nincs, ahol ne kellene emberek közelébe kerülni, vagy nincsenek munkatársak.


2011. szept. 15. 06:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
Akkor nenj ki az ürbe és hadjon vinni a sors persze mig elnem fogy az oxigén
2016. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
De am teljesen egyedül is szar miértelme van akkor ugy semmivel sem jobb sőt nagy kényszert érez az ember az öngyilkosságra mert semmit nem tud azon kivül mit csibalni az ember. ezt nevedd se okoskodásnak se tanácsnak ez a történet igaz
2016. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Ajánlok neked egy sorozatot ami érdekelhet: Mr Robot
2016. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Szia, élsz még? Mi történt veled azóta?
2016. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Hogy alakultak a dolgok?
2017. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

nézd meg a lehető legtöbb dokumentum/művészfilmet a mai világ ipari termeléséről.(földlakók,101 reason to go vegan...)


minimalizmus,zero waste living.(csak olyan dolgaid vannak,amikre valóban van szükséged van,a másik pedig semmilyen/minimális szemét termelésével élsz).


veganizmus,nyers veganizmus.


húzz el Magyarországról.nem kell repjegy,kevés pénz.szerezz jó cipőt,hátizsákot,és legyen jó szemed az olcsó de jó lehetőségekhez.a hátiszákoddal vágj neki a világnak.meleg helyre menj,hogy minél kevesebb cuccod legyen.ha messzebre vágyj repülj el Indonéziába(pl).bár az gondolom sok pénz.


ne cigizz,ne drogozz,ne igyál.


csináld amit akarsz!!!

2017. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!