Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más tizenéves, vagy huszonéves...

Más tizenéves, vagy huszonéves lány is fél a megöregedéstől? Lehet vonzó egy felnőtt 30-as 40-es nő?

Figyelt kérdés

Amikor belegondolok abba, hogy majd 28-30 éves koromtól küzdhetek az öregedés ellen, hogy megtartsam a formámat(pl sportolás, krémek ,arcápolás) akkor elmegy a kedvem mindentől. Lehet vonzó egyáltalán egy felnőtt nő?

Mert már mikor elkezdenek látszódni a ráncok, amik valljuk be, tényleg nem annyira szépek:S biztosan szebb egy sima, ránctalan arc. És ezt most minden bántás nélkül írom.

Vagy az amikor olyan történeteket olvasok, hogy a 30-as 40-es nőt elhagyta a férje egy fiatalabb 20on évesért.

De amikor már csak abba gondolok bele, hogy évről évre öregebb leszek. Már ettől rosszul vagyok. Leginkább attól, hogy küzdenem kell majd vagy is megtartani a formámat legalább egy jó szinten megtartani, hogy ne legyek löttyedt. És még a gyerekvállalásról nem is írtam, meg köztudott, hogy akkor a test megváltozik rendesen még akkor is ha odafigyel rendesen.

Na meg persze az, hogy a férfiak jobban megnézik a fiatalabb lányokat, vonzóbbnak is tartják őket.

Szóval jogosan érzem magam szarul ? vagy hülye vagyok,hogy ezen gondolkozom?

Más lány is van ezzel így?:s

már ebbe beleőrülök néha, jobb lenne sokszor nem gondolkozni semmin de annyira nem tudok ezzel leállni.


2011. okt. 2. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A linket megfogom nézni!
2011. okt. 2. 17:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Halle Berry - 45 éves

Szerintem ezzel kimerítettem a lehet-e vonzó egy idős nő kategóriát.

2011. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én igazából attól félek, hogy 30-40 éves koromra nem lesz semmi, amire azt mondhatom, hogy "igen, ezt én csináltam, van miért élnem, hasznosnak érzhetem magam". Félek, hogy semennyi tekintélyem nem lesz, hogy nem fognak komolyan venni. Az öregedés és a halál sem érdekel, csak attól rettegek, hogy az egész hátralevő életemet úgy kell élnem majd, mint most. Mert jelenleg úgy érzem, semmi értelme az egésznek, mert senki életét nem fogom tudni jobbá tenni, talán valakién még rontok is. Ezek ilyen lelki dolgok, a ráncok viszont csak a testemen jelennek meg. A külső pedig nem olyan fontos számomra. A párom pedig velem fog öregedni. Néha elképzelem, hogy reggel, amikor felébredünk egymás mellett, elkezdünk röhögni azon, hogy micsoda vén trottyok lettünk hirtelen... Szóval az öregedés külső jeleit nem kell olyan komolyan venni :)
2011. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Maóka válasza:
100%

Kissé mókás volt elolvasni amiket írtatok, lehet azért, mert már cirka 2 éves a kérdés. Meg talán azért, mert édes, elfogult világban életetek akkor. No meg mert nem éltetek meg dolgokat.

Egy nő, egy IGAZI nő mindig gyönyörű, legyen 10-20-30-40-50 vagy akárhány éves. 20 évesen persze az a szép, ha valaki ránctalan, kellemes súlyú, fess üde lány, akire még vár az élet sok ezer titka, de egy éltesebb korú NŐ már megélte ezeket, és ezek az arcán is jeletnkeznek Ráncként. Szerintem gyönyörű, ha egy asszonynak van nevetőránca és szarkalába, mert elárulja róla, hogy vidám élete van/volt és jól érzi magát a bőrében, iszen nem is használ mindenféle kenceficéket, hogy eltüntesse a nyomait. Sokkal szívesebben nézek rá én is egy nőre, ha annak ráncai vannak, de természetes, mintha műanyag lenne.

Másrészről, már cikk is volt egy hölgyről, aki 45+ és közben úgy néz ki, mint egy 26 éves tini. Persze, ez eleinte jó, élvezte, de a férje emiatt elhagyta, mert attól félt, h megcsalja. Emellé csak és kizárólag huszonéves suhancokkal BÍRT kapscolatot teremteni, mert a SAJÁT korosztálya nem hitte el menyi idős, és nem tetszett nekik a fress fruska külső. A saját fia barátnőjének nézték. Az a nő a mai napig szenved, mert nem tud értelmes, hosszútávú kapcsolatot létesíteni a külseje miatt. Ahogy idősödsz, úgy fogsz vágyni a családra, a békés együttélésre a viharos, érzelemdús kapcsolatok helyett.

A halál miatt butaság aggódni, úgy is eljön egyszer, de azt te döntöd el, hogy addig teszel valamit, hagysz nyomot a Földön, vagy pedig eltűnsz, anélkül, hogy ismert volna bárki is a családodon kívül.

Ne félj a ráncoktól, mert még messze vannak, de ha jönnek is, tárt karral fogadd őket, mert egy ráncos, vidám nő sokkal gyönyörűbb, mint egy feszes arcú szomorka.

2014. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a fiatalabb meg az idösebb nőcik egyaránt:)

Kíváncsi lennék a 6 évvel ezelőtt ide írókra,most épp mennyire rettegnek:)

2017. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!