Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a külsőm,ma hazafelé az ellenőr megbüntetett mert nem volt nálam vmi papír mikor hazamentem kiderült h mégis nálam volt és most fizetnem kell de nincs pénzem,anyámék az előbb veszekedtek,a tesóm nem kapta meg ma a fizuját úgyh nincs itthon semmi rágcsa,hazafelé elfelejtettem bemenni a boltba,nem jó a Tv,nem akar bejönni a zombis játékom,nem jön be a chat se,ráadásul a kabátomat reggel muszáj volt fölvennem és egész nap magammal kellett cipelnem,fázok,nem jön le a körömlakk a körmömről,tnap majdnem elütött egy kocsi...meg akarok halni!
2011. okt. 7. 15:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
72%

bocsi de egy 15 éves elkényeztetett p*csa vagy ...

semiségből csinálsz nagy dolgot

körömlak :meny le a kisbolba és fegyél acetont

pénz kiszorás : nállam minden napos

kábátod muszály volt felvenned és emiat éreszted magad tréül: elkényeztetetség első jele ...

tv : neten is lehet filmet nézni

görény nevelde meg lovas játék : az oldalt lehet h frissitik

chet : gondolom facebook nekem se jó .. uj lesz a fész ez is átalakitás

rágcsa : öcsém ne arra költs hanem a büntetés kifizetésére még senki nem halt bele épp h egyí nem nem evett chipset vagy ilyen nyimnyámokat

meghalni ?? :o hülye vagy ? ezek miatt felesleges

ember álomvilágba élsz ébredj fel

bocs a fogalmazásért

2011. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Tökéletesen igaza van a 18:23-as válaszolónak! Kedves Kérdező, nincs a világon semmi bajod, csak Te csinálsz magadnak a semmiből is tragédiát!
2011. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

18:23 as vagyok köszii :

és a rágcsánál kimaradt az egy napig :$

2011. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
Ezért akarsz meghalni? hát lehet lepontozni, de erre azt mondom, aki hülye, haljon meg...
2011. okt. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
78%

Mielőtt kíirtad volna a kérdést ezzel a "hatalmas" problémával, nézd meg hogy Afrikában mi az igazi probléma ...


Elkényezetség felsőfokon

2011. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ha higgadtan próbálod nézni, magad is rájössz, hogy ezek tényleg semmiségek. Velem is van olyan, hogy valami nagyon felidegesít, minden rossz összejön, és utána már mindenben rosszat látok, mindenkit ellenségnek tekintek. :D De szerencsére ez gyorsan elmúlik, egyszerűen nem szabad, hogy ilyenek miatt légy szomorú. Találj valami pozitívat pl. péntek van, holnap nem kell korán kelni, azt csinálsz amit akarsz, hallgasd meg a kedvenc zenédet. Tényleg próbáld az élet napos oldalát nézni, mert így sok jó dologtól, örömtől fosztod meg magad. Gondolj arra, hogy ennél sokkal rosszabb is lehetne. Nézd meg ezt a 2 videót, nekem mindig erőt ad, ettől az embertől sokat lehet tanulni.

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=GrV_ZvwZRvw&feature=channel_v..

Szóval megértem, van olyan, mikor az ember kis dolgokon húzza fel magát, de be kell vallanom, a kabátos dolgon még mindig röhögök, olyan tragédiaként írtad le. :D

Mondjuk nem hiszem, hogy attól jobb lesz a kérdezőnek, hogy húszan leordítják hogy elkényeztetett, ha rossz kedve van (most függetlenül attól hogy miért), miért kell még jobban elkeseríteni?

2011. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
85%
kit/mi tart vissza....?
2011. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:

Nem fogsz belehalni ne félj..

csak nyugodj meg szépen és fejezd be a nyafogást.. nem lehet minden "tökéletes" próbáld meg elfogadni a dolgokat és ne törődj annyira vele azzal ami nem sikerül.

15 éves létedre már fel kellene nőnöd ebből a nyafogós korból!

2011. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Ez egy CITROMBLORÓL linkelt szöveg azzal a videóval amit behoztam ide a CITROMBLOGRÓL a GYIK-ra és azóta volt róla kérdés is. Ez a végtagok nélküli boldog ember videója. Jó kis motiváció mindenkinek. DE a videót felett lévő szöveg az rád illik. Elkényeztett vagy.


Ha ő tud nevetni és boldogan teljes életet élni, akkor mi is!Sok helyen látom,hogy a tinik sírnak mert valami csalódás érte őket, vagy nem kptak meg valamit (ez a te esetedben NEM JÓ A NET meg NEM JÖN LE A KÖRÖMLAKK, meg NEM IS ÜTÖTT EL AMI MÉG SZERENCSE IS, meg az hogy szedheted a pénzt.) És ilyenkor elgondolkozok rajta, hogy ha ez az ember tud nevetni,tud boldogan élni,képes olyan dolgokat csinálni, amit egy átlag ember talán nem is tudna, akkor miért sírsz te ilyen kis piti gondokért mint az elgurult pénzeidet összeszedni meg a körömlakkot lemosni, meg 1 napot kibírni net nélkül?! De nem akarok itt prédikálni, inkább nézzétek meg a videót!!Tényleg érdemes!


Read more: [link]

2011. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Ettől a linktől talán észhez tér a Kérdező!
2011. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!