Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a külsőm,ma hazafelé az ellenőr megbüntetett mert nem volt nálam vmi papír mikor hazamentem kiderült h mégis nálam volt és most fizetnem kell de nincs pénzem,anyámék az előbb veszekedtek,a tesóm nem kapta meg ma a fizuját úgyh nincs itthon semmi rágcsa,hazafelé elfelejtettem bemenni a boltba,nem jó a Tv,nem akar bejönni a zombis játékom,nem jön be a chat se,ráadásul a kabátomat reggel muszáj volt fölvennem és egész nap magammal kellett cipelnem,fázok,nem jön le a körömlakk a körmömről,tnap majdnem elütött egy kocsi...meg akarok halni!
2011. okt. 7. 15:49
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
*idős emberben.
2011. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

13:02-es vagyok

Nagyon szépen köszönöm. Tulajdonképpen egy évvel vagyok fiatalabb a kérdezőnél, 14 éves vagyok.

Mondták már mások is hogy érettebb vagyok a koromnál, ettől függetlenül jól esik hallani :)

2011. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Kedves 13:02-es Válaszoló! A gondolkodásod sok felnőtténél is érettebb az biztos. A tegnapi 13:40-es voltam.
2011. okt. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

08:05 vagyok


16:07

1 ezt úgy mondod, mintha a te érdemed lenne

4 úgysem értenéd


13:02

ezt te is úgy mondod, mintha minden csak akarás kérdése lenne

ráadásul elég szegényes lélekre vall, ha gyűlölködésben / mások kárában leljük örömünket

továbbá ilyen logikával senkinek sincs joga panaszkodni, amíg van mit ennie, vannak végtagjai, nem háborúban él és nem aidses...


10:47

avagy "egyél trágyát, több milliárd légy nem tévedhet"


11:09

ez nem igaz, aki bölcs nem mások köpködésében leli örömét, és el tudja fogadni, hogy vannak nála gyengébb emberek. a bölcs segíti a gyengéket, nem beléjük rúg a földön.

inkább csak te vagy az ő szintjén

2011. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A hétfői 13:40-es vagyok. Bárki bármit mond, fenn tartom a véleményem a hétfői 13:02-es Válaszolóról. 14 éves létére igenis bölcs azok alapján amit az első hozzászólásában írt. Sok kisgyerek is pár év alatt, vagy még annyi sem több rosszat él át, mint egy öregember, mégsem panaszkodik, és nem gondol a halálra. És akkor jön egy ilyen kényes csitri, mint a Kérdező, aki semmiségekért akar meghalni. Gondoljunk csak a rákos kisgyerekekre!
2011. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

8:57

13:02-es vagyok.

Na ne nevettess...Szerinted az, ha valaki elvesztette a végtagjait egy háborúban, nincs mit ennie, vagy aids-es, az egy kaliberű a kérdező problémáival? Az általad felsorolt emberekre nem mondanám, hogy nincs okuk panaszkodni, mert ezek VALÓDI problémák, nem csak olyan mondvacsinált sirámok, mint a kérdező nyűgjei.

Egyébként meg nem gyűlölködök, a kérdező érdeke is lenne, ha kicsit észbekapna...Ha nem úgy tekintene az életére, hogy emiatt meg akar halni, hanem pozitívabban gondolkodna, és belegondolna hogy mennyivel rosszabb is lehetne, akkor talán boldogabb élete lenne. Egyébként ez a gond egy csomó emberrel, hogy egyáltalán nem becsülik meg az életét, és csöppnyi dolgokért képesek lennének eldobni maguktól...Minden csak hozzáállás kérdése, hogy ki hogy éli meg az életét ért csapásokat. Kitűnő példa erre az a videó, amit itt a gyk-n már hónapok óta linkelgetnek, a végtagok nélküli férfi, aki így is képes boldog lenni, és teljes életet élni, erre jön a kérdező ezekkel a "borzalmasnagy bajaival" és már meg akar halni...Nem azt mondom, hogy minden embernek vasból kell lennie, és elviselni mindent, de aki már ezektől is elvérzik, azzal komoly bajok lesznek a nagybetűs életben...

2011. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A hétfői 13:40-es vagyok. Kedves 13:02-es Válaszoló! Most is minden szavaddal egyetértek! Csak megerősíted azt a véleményem, hogy rendkívül okos és bölcs ember vagy!!! A Kérdezőnek, és azoknak akik őt védik, azt ajánlom, hogy menjen és nézzen körül egy gyermekkórház onkológiáján. Nézzen a beteg kisgyerekek szemébe, és akkor megtudja, hogy mi az IGAZI TRAGÉDIA! De aki él mint hal a vízben, semmi gondja-baja, az úgysem fogja megérteni sem a 13:02-es Válaszolót, sem engem!
2011. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!