Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Mit csináljak? Nem bírom! L/15

Figyelt kérdés
Nem tökéletes a külsőm,ma hazafelé az ellenőr megbüntetett mert nem volt nálam vmi papír mikor hazamentem kiderült h mégis nálam volt és most fizetnem kell de nincs pénzem,anyámék az előbb veszekedtek,a tesóm nem kapta meg ma a fizuját úgyh nincs itthon semmi rágcsa,hazafelé elfelejtettem bemenni a boltba,nem jó a Tv,nem akar bejönni a zombis játékom,nem jön be a chat se,ráadásul a kabátomat reggel muszáj volt fölvennem és egész nap magammal kellett cipelnem,fázok,nem jön le a körömlakk a körmömről,tnap majdnem elütött egy kocsi...meg akarok halni!
2011. okt. 7. 15:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
majd ha felnősz, és kijutsz a nagyvilágba, lesznek mélypontjaid, de erősnek kell lenned, és folytatni amit elkezdtél, és bízz önmagadban!!! Én is lassan elkezdem saját életemet élni, távol a családi fészektől! És tudom, hogy lesznek majd nehéz napok, de erős leszek! Igen! úgyhogy ne panaszkodj! majd ha önálló életet kell élned, saját magadnak meghozni a döntéseket, saját magadnak kell gondoskodnod magadról, És Túlélni magát az életet, mely bármily nehéznek is tűnik van jó oldala is:). Örülj, még gyerek vagy, mert nemsokára megkezdődik a saját magad irányította életed, melyet saját magadnak kell felépítened, komoly szándékokkal. gondolj arra mit akarsz majd elérni, mi a zamire vágysz már most, szíved mélyén, hogy megvalósuljon, mely az életedet szebbé, izgalmassá tehetné! És valósítsd meg!:) 20/f Addig is jó tanulást!
2011. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN.

Mindenkinek van rossz napja,nekem ezek mind napi szinten megvannak.Ne rinyáljál már O.o

2011. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

ez csak egy nap a sokból, lesz majd jobb is

addig örülj, amíg velük élsz, és nem egyedül, úgy hogy a fizetésed neked nem érkezik...


egyébként ne a tökéletesre vágyj, elégedj meg kevesebbel is. egyébként sincs tökéletes.


16:11

addig ne csinálj gyereket, amíg nem tudod elfogadni hogy érzékenyebb mint egy felnőtt


18:23

könnyen beszélsz, úgy hogy ha téged másképp neveltek, és idősebb vagy

ha veled se foglalkoznának otthon, te is elkanászodnál. ha meg nem így történt, puszta szerencse.


18:38

több napig is lehet rágcsa nélkül élni, ő csak elégtételt akart a napja után. tudod felnőtt ciginek piának, motorozásnak, csokinak,szexnek hívja.


19:38

le is pontoztam. ilyet kívánni egy gyereknek "nagy hülyeség". inkább haljanak meg először a rosszindulatú emberek


22:05

azért van külöünbség a nemmindentökéletes és az egésznapomsz.volt között

látszik hogy te is el vagy kényeztetve és szerencsés vagy, mert ha lenned fogalmad róla, nem rugdosnál olyat, aki már amúgy is a földön van...

2011. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

"18:23

könnyen beszélsz, úgy hogy ha téged másképp neveltek, és idősebb vagy

ha veled se foglalkoznának otthon, te is elkanászodnál. ha meg nem így történt, puszta szerencse. "


1. Engem nem kényeztetek el a szüleim .. amim van azt ugy mond én teremtettem ki magamnak -.-"

2. Nem vagyok nálla idősebb , sőt joval fiatalabb vagyok

3. Anyáék elváltak apám nem szeret(amit tudomásomra is ad sokszor) anya meg a nap nagy részét munkával tölti

4. Miért lennék elkanászodva ? :O o.O

2011. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
...Mindegy, kedves a kérdező, a lényeg az, hogy ennél sokkal nagyobb problémái is vannak az embereknek, és ha ezek a dolgok ennyire zavarnak, akkor tegyél ellenük, vagy legközelebb jobban figyelj oda. Elhiszem, hogy sz*r ha egyszerre minden összejön egy napra, de ez mindenkivel előfordul.
2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

8:05

Én írtam azt hogy "aki hülye haljon meg". Igen, képes voltam ilyet írni egy gyereknek, de a helyzet az, hogy én fiatalabb vagyok mint a kérdező. Nem kezdem el sorolni, miken mentem keresztül életem során, mert nem kenyerem a panaszkodás, de az biztos hogy összetenném a két kezem, ha annyi problémám lenne mindössze, mint a kérdezőnek...És hiába volt (és van) nehéz életem, nem is fordul meg a fejemben az öngyilkosság, mert én elhatároztam, hogy túl fogom élni a rossz időket, tartson az akár évekig is...tudod, az én mottóm, hogy ami nem öl meg, az megerősít! Ha engem nem öltek meg az én problémáim, akkor a kérdezőt sem fogják az Ő piti kis gondjai, hiába is hiszi azt. De persze hogy azt hiszi, elvégre az írásából látszik milyen kis elkényeztetett libáról van szó, akinek ha egyszernem úgy alakulnak a dolgai, ahogy Ő parancsolja, akkor máris meg akar halni...de ha a szülei így nevelték, hogy mindig minden úgy van ahogy a pici lányuk kívánja, akkor persze, hogy ilyen lett. Ez leginkább a szülők hibája...De majd rájön később, hogy nem minden úgy van, ahogy Ő szeretné, kap majd még nagy pofonokat az élettől, és akkor majd visszasírja azt, mikor az volt életelegnagyobb gondja hogy cipelnie kellett a kabátot, és hogy nem volt otthon rágcsa...

2011. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Minden szavával tökéletesen egyetértek a 13:02-es válaszolónak!!!
2011. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

13:40

Köszönöm:)) Ha már valaki egyetért akkor mégsem velem van a baj :D

2011. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Kedves tegnap 13:02-es és ma 10:47-es Válaszoló! Te mint írtad fiatalabb vagy a kérdezőnél, ennek ellenére sokkal bölcsebb! Az a véleményem, hogy érdemes minden szavadra figyelni, mert rengeteg ember tanulhatna Tőled! Talán több bölcsesség van benned, mint egy idő emberben!
2011. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Egyébként a tegnap 13:40-es választ is én írtam.
2011. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!