Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor úgy érzem, mintha...

Sokszor úgy érzem, mintha valaki nézne. Még ha egyedül is vagyok itthon. Ez valami agybaj? Bediliztem?

Figyelt kérdés
Főként akkor jön elő, mikor amúgyis rossz kedvem van. Nem, nem vagyok depressziós, aki félreértené...
2009. ápr. 30. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is érzem azt, hogy valaki néz , pedig nem. Sztem , ezzel mindenki így van. Nem diliztél be ,akkor diliztél volna be hogyha mindig azt hinnéd , hogy valaki figyel.
2009. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igaz, az már üldözési mánia lenne...vagy mi:)
2009. ápr. 30. 19:32
 3/12 A kérdező kommentje:

amúgy mikor így érzem tök zavart vagyok, legalábbis belülről biztosan. hogy kívülről ez mennyire látszik...

mondjuk sztem látszik, mert ilyenkor figyelve szoktam tekingetni mindenfele:)

2009. ápr. 30. 19:36
 4/12 anonim válasza:
100%

Hallottam már olyat, hogy akit elraboltak a földönkívüliek azok előtte ilyesmit éreztek.:D De ez hülyeség, nehogy még jobban féljél nekem.

Teljesen természetes ez a dolog, már az ősidőkből benne van az ember génjeiben, mikor még a ragadozók óriási veszélyt jelentettek fabunkós elődeinkre.

2009. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Avalanche ***** válasza:
100%
Velem ilyen akkor van, ha belegondolok: "miért nem érzem úgy, hogy valaki néz?" =) Esetleg egy hasonló, témával kapcsolatos kérdés merül fel bennem, és már úgy szoktam érezni, hogy figyelnek.
2009. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Isten, Jézus és angyalai látnak.

(és ez nem poén...)

2009. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolso válaszolo nem fejtenéd ki ezt bövebben vagy kitol hallotad ezt ?
2009. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon-nagyon régi könyv, talán még ismered is: A Biblia...
2009. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az addig ok h a Biblia de momentán ez igy hol van benne?Nem akarok piszkálodni érdekel a téma azért kérdem
2009. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is non szokszor érzem ezt, nem vagy egyedül :D:)most is xD én is körbe szoktam nézni (az előbb is) xD
2009. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!