Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokszor úgy érzem, mintha...

Sokszor úgy érzem, mintha valaki nézne. Még ha egyedül is vagyok itthon. Ez valami agybaj? Bediliztem?

Figyelt kérdés
Főként akkor jön elő, mikor amúgyis rossz kedvem van. Nem, nem vagyok depressziós, aki félreértené...
2009. ápr. 30. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Arra, hogy az angyalok 'köztünk' vannak és, hogy Isten törődik velünk, sok Biblia vers utal.


Íme néhány:


Zsoltárok 34:7

"Jehova angyala táborozik az Őt félők körül,

És megszabadítja őket."



2Krónikák 16:9 'a' része:

"Mert Jehova szemei bejárják az egész földet, hogy megmutassa erejét azokért, akiknek teljes a szívük iránta..."


(*A "Jehova" név Isten neve, ami a Zsoltárok 83:18-ban van leírva (Károli fordítás esetében 83:19)


Lukács 15:10, Héberek 1:14, Máté 28:19, 20, stb.

2009. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általános, mindenkire jellemző "agybaj"(: Engem is elkap néha-néha, sőt, én ezt úgy hívom, olyan valaki által keltett hang, aki nem akarja, hogy észrevedd. Egy az egyben így hallatszik :D
2009. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!