Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogjam vissza magam? Nem...

Hogy fogjam vissza magam? Nem akarok ülni.

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kancigány szól be és b@szogat akik istennek képzelik magukat de csak akkor ha többen vannak. Skinhead vagyok úgyhogy ha egyedül van valamelyik akkor csak néz előre meg akkor is ha csoportosan vagyunk. Én nem tudom ezeket levegőnek nézni és ha csúnyán néznek rám már azt se tudom szó nélkül hagyni nem fenyegetem meg csak odaszólok akárki is az. Eddig az volt a szerencséjük hogy mindig volt valaki aki leállított de így is volt már olyan hogy egymásnak mentünk. Van már miattuk priuszom de sittre nem akarok kerülni úgyhogy vissza kéne venni de így nem sikerül. Mit csináljak?

21/F


2011. nov. 21. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha kancigányoknak mész neki, nem a börtönbe, hanem a temetőbe mész, mert azok valami szúró eszköz nélkül nem járnak. Inkább normálisan kéne élned és elkerülni őket.
2011. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A skinhead-séggel ez vele jár. Ha nyiltan vállalod a külsőd és a nézeteid, akkor vállalnod kell az ezzel járó hátrányokat is.
2011. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stella90 ***** válasza:
hát az ilyen aranyfaszú cigányok ellen nem tudsz semmit sem csinálni...tudod, hogy "nágyácsháláád"...
2011. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a cigók, ők pont lesz.rják a börtönt, mert ott is tessók vannak. te pedig nem szeretnél odakerülni, közéjük.

ezért még ha úgy is érzed, hogy egy összecsapásból te jönnél ki győztesen, akkor is hagyd ott őket a fenébe.

nem ér annyit az egész.

2011. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bár csak a mi környékünkön lennének ilyenek akik nem hagyják szó nélkül a cigányokat...

az az egyetlen megoldás ha nem ugrasz neki/nekik (sajnos)

2011. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Wow. Brofist. Bátor csávó vagy. Amúgy a legjobb valószínűleg ha tényleg lekötöd valamivel, nem tudom esetleg nézz hülye műsorokat amiktől kikapcsol az agyad hogy lenyugodj. DE semmikép ne menj nekik, mert annak csak rossz vége lehet.
2011. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

fogadjunk az ötven hatvan éves szegény csóringer tradicionális (szoknya, nagy kalap) romákkal janiskodtok a haverjaiddal, nem az S600 ban ülő 60 as karú húszévesekkel..


jaj de nem szeretem a szájhős embereket..


a börtönben persze majd nem skinhedek lesznek a cellatársaid..


egyébként így van, hogy ha már a külsőddel is provokálod őket, akkor ne csodálkozz ha beszólnak..


iratkozz be valami küzdősportra ha túl erősnek érzed magad, ott majd 2x 3x eltörik az orrodat és zöld lila foltokkal mész haza, és nem leszel olyan jani :)


ÉS NEM VÉDEM A ROMÁKAT, csak a hülyeséget nem szeretem

2011. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az öregek nagy része inkább kussol. Nem nyomnak..hamarabb elfogadnám őket. De a fiatalok akik mindig "rajoskodnak" azokat kell helyrerakni! Engem már vertek meg cigányok nem nagy ügy. Össze kellett varrni a lábamat és eltört az egyik ujjam de én legalább becsülettel álltam ott egyedül és mi nem 20an megyünk rá egyre. Volt rá okom hogy elkezdjem ezt az egészet és 1000okom van utálni őket. Börtönbe meg nem akarok rohadni és nem vagyok szájhős
2011. dec. 17. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:

milyen helyen laksz? mekkora városban, faluban?


(beszari nő vagyok, nem is tudnám, mit csinálnék,ha naponta kéne tőlük félni. Kikupálódott kisvárosban élek, itt max. antikkal foglalkoznak, és nyugton vannak)

2011. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megsúgom hogy a börtönben a lakók 90 %-ka csőcigány!

Szal ha valamit csinálsz akkor azt alaposan.Mármint minden szempontból az volna az igazi ha neki mész egynek akkor azt öld is meg mert vagy rád jön az egész család ha tud beszélni,vagy ha komolyabb baja lessz akkor bemárt téged a köcsögöknél.

Szóval nem érdemes ezért nekik menni ha csak nem vérre megy!

ne feledd ha nem tud megszólalni az már jó mert Te azt mondasz amit akarsz.

A prijuszod miatt érdemes visszafognod magad,tudod erre a problémára később még lesz megoldás.

21 vagy azzal foglalkozz hogy munkád legyen,saját házad kocsid.Ha életmódot folytatsz az csak mindenféleképpen a hátrányod lesz.Meg sajnos a csajok is túl liberálisak :(

Sokan nem értik a rasszizmust,Én nekik üzenem hogy költözzenek be egy putri mellé!

2011. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!