Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogjam vissza magam? Nem...

Hogy fogjam vissza magam? Nem akarok ülni.

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kancigány szól be és b@szogat akik istennek képzelik magukat de csak akkor ha többen vannak. Skinhead vagyok úgyhogy ha egyedül van valamelyik akkor csak néz előre meg akkor is ha csoportosan vagyunk. Én nem tudom ezeket levegőnek nézni és ha csúnyán néznek rám már azt se tudom szó nélkül hagyni nem fenyegetem meg csak odaszólok akárki is az. Eddig az volt a szerencséjük hogy mindig volt valaki aki leállított de így is volt már olyan hogy egymásnak mentünk. Van már miattuk priuszom de sittre nem akarok kerülni úgyhogy vissza kéne venni de így nem sikerül. Mit csináljak?

21/F


2011. nov. 21. 16:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tényleg, az számíthatsz hol laksz. Ha mondjuk nagy városban és eltudod őket kerülni anélkül hogy gondot okozna. Akkor tedd azt. Meg próbáld élni az életed. Egyébként tényleg urva szar lehet, ha napi szinten ott vannak a környezetedben.


Volt egy srác a raktárban ahol dolgoztam. Mesélte, hogy mennyi cigány lakik a környéken, egyszer ment haza kocsival, és úton ott álltak , kb. 10 10-en éves, 1-2 nagy kövér meg egész familia. Rájuk se mert dudálni, inkább megvárta amíg elmentek.

2011. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!