Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg elviselhetetlen az...

Tényleg elviselhetetlen az életvitelem?

Figyelt kérdés
A barátaim(bár inkább csak haverok) állítása szerint elviselhetetlen az életvitelem. Gyakran nézek régi akció filmeket (Die Hard, kommandó, az utolsó cserkész), előszeretettel nézem a Family Guyt, meg az ehhez hasonló sorozatokat, nagy kedvencem a hazudj ha tudsz, cigarettázok ( a haverjaim is cigiznek), kb. napi fél dobozt szívok el. Szerintük túlzásba viszem a tisztálkodást, pláne férfi létemre (csak mert mielőtt elmegyek velük valahova letusolok mindig, meg nem szokott hosszú lenni a körmöm). Inni nem szoktam, max néha egy kis sört, mert refluxos vagyok, gyakran eljárok futni, focizni. Néha gyorsan, és könnyen felkapom a vizet, olyankor kiabálok, ha valaki bántani akarja a szeretteimet akkor erőszakhoz is folyamodnék, de szerencsére mindig elég a határozott fellépés. Tényleg elviselhetetlen lennék? Nem értem mi itt a gond...
2011. dec. 11. 14:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy nem vagyok befásult. Nagyon gyakran találkozok a haverjaimmal. De amikor nincs mit csinálni játszok a számítógépen. Nem WoWozok, meg ilyen istenverte marhaságok, hanem volt ez a Dead Island nevű játék, mutatott róla egy videót az egyik barátom, én meg letöltöttem mert megtetszett, ennek egy hónapja, azóta 3 órát játszottam vele összesen. Szerintem ez nem sok. Mellékesen én nem tartom magam elviselhetetlennek,de az tény, hogy ha fáradt vagyok gyakran veszekszek, és goromba vagyok.
2011. dec. 11. 14:07
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hány éves vagy, de a Die Hard nem "régi". Egyik film sem régi.


Amiket felsoroltál, úgy hívják, hogy személyiség, ízlés és szokások. (Duh! -.-)

24/L

2011. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Minden normalisnak tunik, de probalj a mergeden uralkodni. Senkinek sem hianyzik egy uvoltos, degeneralt vadember.
2011. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"csak mert mielőtt elmegyek velük valahova letusolok mindig, meg nem szokott hosszú lenni a körmöm"

"Inni nem szoktam, max néha egy kis sört"

"ha valaki bántani akarja a szeretteimet akkor erőszakhoz is folyamodnék, de szerencsére mindig elég a határozott fellépés"

"Nem WoWozok, meg ilyen istenverte marhaságok"

marry me?


(komolyra fordítva: semmi gond nincs veled, csak ne legyél goromba. én is gyorsan felkapom a vizet, de próbálok magamon uralkodni)

2011. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Szerintem is csak az agressziódon próbálj meg uralkodni, és ne legyél bunkó, vagy közömbös, mert azt a legtöbb ember utálja. Ha fáradt vagy, akkor is próbálj meg mosolyogni és inkább ne beszélj sokat, nehogy megsérts mást akaratodon kívül.
2011. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem az hogy non stop ordibálok. De volt már olyan hogy mentem le anyukámmal a boltba, és egy részeg nyomorék a környékről beszólogatott, meg piszkálta anyámat, hogy ha majd egyedül lesz, én meg majdnem neki ugrottam és elgyepáltam a fószert. Ilyenekre gondolok.
2011. dec. 11. 14:13
 7/18 A kérdező kommentje:
nem szoktam sokat beszélni. Pont ezaz. Azt mondják rám hogy egy más világban élek, pedig még 20 éves sem vagyok. Azt mondják hogy meg vagyok hülyülve, hogy nem iszok non stop, pedig nekem az túl drága mulatság. Na meg a cigi is elég sokba kerül. Meg hogy állandóan akció filmeket nézek, de sose beszélek róluk. Azt mondják rám zárkózott vagyok, pedig akikkel eljárkálok nyáron mindennap találkoztam, most is legalább egy héten 3szor.
2011. dec. 11. 14:15
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Egy reszegnek a hulyesegeit bevenni, elgyepalni? Normalis vagy? Akkor vagy igazi ferfi, mikor fel tudod merni a helyzetet.
2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Mondd, mit akarsz, istenítsünk?
2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem szimpi vagy, naaa!
2011. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!