Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Kezdek becsavaro...

Mi van velem? Kezdek becsavarodni.14L

Figyelt kérdés
180 fokos fordulatot vettem. Sokszor kikapcsol az agyam, csak firkálok, nem is nézem mit rajzolok, csak utána. Sokkal kevesebbet beszélek, eddig kimondottam társasági figura voltam, most kajaszünetben is inkább csak elülök egy csendes sarokban az iPodommal. Gyakorlatilag csodálkozom, hgoyha még keres valaki, csak rajzolok meg gitározok, ha nincs rá lehetőség zenét halglaok. Nem tudom kezelni a feszültséget,sokat sírok pl szülői veszekedés, sima sulis piszkálódások naygon mélyen tudnak érinteni....tegnap bevettem egy vagon gyógyszert, megfogadtam, hogy többet sose mert kihánytam az egészet...nincs kedvem megmoccani csak nézek ki a sötétbe. ez az állapot kb 2hónapja áll fenn.

2012. jan. 21. 00:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy van pénzünk iPodra még nem feltétlenül vagyok boldog, a gitárt pedig összespóroltam.
2012. jan. 21. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!