Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » INFJ és ESFJ között kialakulha...

INFJ és ESFJ között kialakulhat jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, ő ESFJ, én INFJ. Mostanában elég sokat veszekedünk, ezeknek a fő oka az én hisztijeim, sértődékenységem. Mellesleg gyakran zavar azzal, hogy túlságon védelmező, folyton pátyolgat és szeretget és a folyamatos bújás, ölelkezés is.
2012. jan. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Azon az alapon, hogy egy INFJ (a barátom) és egy INTP (én) között jól működik már 3 és fél éve, nem látom akadályát :D A mi esetünkben is az a helyzet, hogy ő túlontúl odaadó és folyamatosan pátyolgat. De tudod mit? Ez legyen a legnagyobb bajunk egy párkapcsolatban :)
2012. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Kerülendő típusok egy párkapcsolatban" - de ettől függetlenül még lehet, hogy összejön. Szerintem az a dolog nem 100%, csak olyan 97%-98%. Ettől függetlenül simán összejöhet, de ha sokat veszekedtek, akkor ink hagyd.
2012. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hagynám semmi pénzért :) nagyon szeretem őt, ő is engem, ez csak egy ideiglenes helyzet volt, és úgy látom már kezd rendeződni is a dolog, csak kezdtem megijedni, ezért írtam a kérdést. de köszönöm a választ, megnyugtattatok!
2012. jan. 23. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még azóta? :P bocsi, csak nálam is aktuális ez a kérdés
2020. aug. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!