Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetnek ki az emberek?

Miért nevetnek ki az emberek?

Figyelt kérdés

Már unom egy kicsit, hogy megyek valamerre a városban és mindenki rajtam röhög.

Általában jó messzire el is kerülök minden embert, meg úgy megyek, hogy ne találkozzak semmilyen idióta hordával, de

van, hogy nem tudom őket elkerülni s akkor jönnek valami cigányok és hangosan elkezdenek röhögni rajtam :(

Pedig én doglozom, meg segítek szüleimnek is így van, hogy nem alszok éjszakákat s ezért elég sötét karikás lesz a szemem, de ezért kiröhögni? vagy mért?

Egyáltalán mióta szokás idegeneket kiröhögni az utcán, ráadásul, ha látnátok azt a sok szakadt nomád gcit, hát rajtuk is lenne min nevetni.


Csak az a baj, hogy közbe meg az önbizalmammal sincs valami rendben s ilyenek után úgy a Dunába ugranék :S Selejtes szr vagyok. Lassan, ha egy élesebb hangot hallok már 'félek', ha röhögnek vagy ordítanak akkor is :(

Ja meg van, hogy lányok is kiröhögnek hangosan, pedig volt már, hogy tetszettem lányoknak, most akkor ez mi?

Én nem akarok egy ilyen szrban élni, nem akarom, hogy engem vagy bárki mást kinevessenek, de sokat nem lehet tenni ez ellen és lassan már darabokban a szívem. Talán,ha kimennék az utcára

és lemészárolnám ezt az összes csökött agyút... Hiszen tökmind1, nagyrészük meg is érdemelné.. Pár golyó az agyba azt meglátjuk ki nevet a végén...

Persze ezt nem teszem meg, de kicsit vicces ez a csapda amiben vagyok. Megölöm magam = degenerált. Lemészárlok egy tucat fiatalt = degenerált. Én már csak veszthetek.


Meg még az emberek hazugásgait utálom, meg a családom, hogy 'jaj hasonlítok egy sztárra is' aha persze, csak azokat nem szokták kiröhögni.

Meg sok álszent ember, akik 'barátnak' tartják magukat...persze ők is azér jól kiröhögnek...Még szerencse, hogy az összessel megszakítottam a kapcsolatot..


Már lassan utálok mindent és mindenkit :( Pedig...váá.. leszrom, tragédia ez az egész, aztán meg néz a sok hülye fsz, hogy 16 évesen mér tesz valaki öngyilkossági kísérlet.

Meg sok beteg ember akikről hallok, akik vágdossák magukat, vagy akármi... Mindenki depressziós, de ez csoda? Nem hiszem, ilyen kiüresedett szr lelkületű emberek között

mindenki ugyan olyanná válik idő után...


Azért van néhány dolog amiben jó vagyok, de ilyen esetek után mikor így kb a mélybe dobnak (mikor pl családod elött kiröhögnek, hát azt nem ajánlom senkinek)

krvára elszáll az erőm, hogy csináljak valamit :'( még az életkedvem is elmegy.


Legalább az állatok rendesek, bár amúgy azok is csak otthon kis cukimuki kedvencnek tartva, vadonban ők is elvesztik ezt az ember által rájuk ruházott 'tisztaságot' :(


2012. jan. 24. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem rossz környéken laksz. Eleve ott a baj, hogy 16 évesnek nem is kellene dolgozni...

Ezek miatt tényleg kár rosszkedvűnek lenned, gyökerek. Én is útálom ha ezt csinálják az emberek, hogy idegent kiröhögnek, de mit is tehetnék, ha még a haverjaim is ezt csinálják... Am egy képt tényelg sokat segítene. Küldj egyet privátban. Nemhiszem, hogy annyira szörnyű a hajad, de úgysem ismerjük egymást, úgyhogy 100% őszintén megmondom majd :D

2012. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok - 16/F
2012. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen 16 évesen, problémák voltak a családomban és ki is közösítettek. Nagyon sokat sajnáltattam magam, azt akartam, hogy mindenki tudja mennyire szenvedek és, hogy mekkora "hős" vagyok, hogy ennyi mindent kibírok. Engem is sokat nevettek ki és nagyon zavart pedig én is normálisan néztem ki, mert érezték, hogy nem szeretem magam. Aztán, ahogy az egyik válaszoló is írta mindenkire elkezdtem csúnyán nézni, hogy védjem magam, hát nem segített semmit... Mi változott azóta? Annyit bántottak, hogy már meg se éreztem, ezért békén hagytak, mert nem találtak rajtam fogást. Sikerült felnőnöm a feladathoz, hogy továbblépjek és ne foglalkozzak ezekkel. Most már minden sokkal jobb, mint előtte, szerintem veled is így lesz.

17/L

2012. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Értem. Minden járókelő azzal foglalkozik hogy TE hogy nézel ki. Aha. Fordulj dokihoz. Egy kis Elenium, kis Cataflam, kis Xanax és jobban mennek a dolgok.
2012. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
A stílusod miatt talán? Nekem meg beszólnak mindig, mert acélbetétesben vagyok, de nemérdekel:D Menjél te is a barátaiddal és röhögj mindenkin:D
2012. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Linkelj be 1-2 képet, akkor talán meg tudjuk mondani, mennyire jogos a dolog, vagy hogy mit lehetne tenni.
2012. jan. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!