Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetnek ki az emberek?

Miért nevetnek ki az emberek?

Figyelt kérdés

Már unom egy kicsit, hogy megyek valamerre a városban és mindenki rajtam röhög.

Általában jó messzire el is kerülök minden embert, meg úgy megyek, hogy ne találkozzak semmilyen idióta hordával, de

van, hogy nem tudom őket elkerülni s akkor jönnek valami cigányok és hangosan elkezdenek röhögni rajtam :(

Pedig én doglozom, meg segítek szüleimnek is így van, hogy nem alszok éjszakákat s ezért elég sötét karikás lesz a szemem, de ezért kiröhögni? vagy mért?

Egyáltalán mióta szokás idegeneket kiröhögni az utcán, ráadásul, ha látnátok azt a sok szakadt nomád gcit, hát rajtuk is lenne min nevetni.


Csak az a baj, hogy közbe meg az önbizalmammal sincs valami rendben s ilyenek után úgy a Dunába ugranék :S Selejtes szr vagyok. Lassan, ha egy élesebb hangot hallok már 'félek', ha röhögnek vagy ordítanak akkor is :(

Ja meg van, hogy lányok is kiröhögnek hangosan, pedig volt már, hogy tetszettem lányoknak, most akkor ez mi?

Én nem akarok egy ilyen szrban élni, nem akarom, hogy engem vagy bárki mást kinevessenek, de sokat nem lehet tenni ez ellen és lassan már darabokban a szívem. Talán,ha kimennék az utcára

és lemészárolnám ezt az összes csökött agyút... Hiszen tökmind1, nagyrészük meg is érdemelné.. Pár golyó az agyba azt meglátjuk ki nevet a végén...

Persze ezt nem teszem meg, de kicsit vicces ez a csapda amiben vagyok. Megölöm magam = degenerált. Lemészárlok egy tucat fiatalt = degenerált. Én már csak veszthetek.


Meg még az emberek hazugásgait utálom, meg a családom, hogy 'jaj hasonlítok egy sztárra is' aha persze, csak azokat nem szokták kiröhögni.

Meg sok álszent ember, akik 'barátnak' tartják magukat...persze ők is azér jól kiröhögnek...Még szerencse, hogy az összessel megszakítottam a kapcsolatot..


Már lassan utálok mindent és mindenkit :( Pedig...váá.. leszrom, tragédia ez az egész, aztán meg néz a sok hülye fsz, hogy 16 évesen mér tesz valaki öngyilkossági kísérlet.

Meg sok beteg ember akikről hallok, akik vágdossák magukat, vagy akármi... Mindenki depressziós, de ez csoda? Nem hiszem, ilyen kiüresedett szr lelkületű emberek között

mindenki ugyan olyanná válik idő után...


Azért van néhány dolog amiben jó vagyok, de ilyen esetek után mikor így kb a mélybe dobnak (mikor pl családod elött kiröhögnek, hát azt nem ajánlom senkinek)

krvára elszáll az erőm, hogy csináljak valamit :'( még az életkedvem is elmegy.


Legalább az állatok rendesek, bár amúgy azok is csak otthon kis cukimuki kedvencnek tartva, vadonban ők is elvesztik ezt az ember által rájuk ruházott 'tisztaságot' :(


2012. jan. 24. 19:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Talán a hajam miatt :/
2012. jan. 24. 19:59
 12/26 anonim válasza:
Valószínűleg komoly önbecsülési problémáid vannak. Valószínű ez látszik is rajtad és ezért spéciznek ki a k.öcsögök az utcán. Próbálj meg magabiztosságot sugározni húzd ki magad az utcán, fel a fejjel és így szerintem kevesebb ilyen problémád lesz.
2012. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most kegyetlen leszek, de talán ez hiányzik ahhoz, hogy végre észhez térj. 90%-ig biztos vagyok benne, hogy minden utcán nyilvánosan felnevető emberre azt hiszed, hogy rajtad röhög, közben pedig csak a mellette sétáló ember mondott neki valami vicceset. Az önbecsülésed és az életerőd az irományod alapján egy NULLA... az hogy úgyérzed mindenki rajtad nevet, az ennek a következménye lehet.


Ezen felül... ha lemészárolsz mindenkit, h*lye vagy, ez tény. A saját életedet vágod vele még inkább tönkre. Gyáva dolog, hiszen a saját problémáid miatt teszel el láb alól jókedvű embereket...

Ha öngyilkos leszel gyáva vagy, mert ahelyett hogy megpróbálnál felállni a földről, "elmenekülsz" a gondok elől.


Kicsit túlképzeled a dolgokat. Nem sebet nyalogatva kéne otthon ülni, hogy téged mindenki utál és kiröhög, hanem tenni ellene. Önbizalmat növelni, ha úgy gondolod vicces a külsőd, akkor esetleg ruhatárat váltani, sportolni, stb stb.

2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lehet, de sokszor teljesen biztos, hogy én vagyok a célpont...Még be is szólnak.
2012. jan. 24. 20:14
 15/26 anonim válasza:
megkérdezhetem hogy hogy nézel ki? mert ha neonzöld hajad van meg hasonlók, akkor lehet hogy az a baj.
2012. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem nem neonzöld :D Teljesen átlagos szerintem ahogy kinézek, nem extravagáns stílus..
2012. jan. 24. 20:22
 17/26 anonim válasza:
Hát akkor tényleg az lehet a baj, hogy látszik rajtad, hogy "gyenge" vagy. És a gyengékbe könnyű belekötni. Mutass több önbizalmat az utcán. Be fog jönni.
2012. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Egyes cigányok mindenkinek beszólogatnak, aki elmegy mellettük, ezt tudhatnád. Valószínűleg mindenki mással is ezt művelik, csak te annak nem vagy fültanúja. Ne ez legyen neked a mérce, hanem az, hogy kik szerint vagy úgy jó, ahogy vagy.

Mégis, akárki is akarná elvenni a kedvedet, elsősorban saját magadnak kell tisztában lenned az értékeiddel. A tetteid alapján ítéld meg magad, ne a környezeted visszajelzései alapján.

2012. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megyek az utcán és elmegy melledtem valaki, néha elkezdek picit nevetni, vagy elmosolyodom, nem azért, mert az illető ronda stb, Nem tudom. Talén tudat alatt meglátom az emberekbe na szépet, (melegszívű, társaságkedvelő kedves ember vagyok) legalábbis tartom magam. A te eseted Sajnos Más, DE egy valamit tudok ajánlani, először is nézd me ga TITOK C FILMET! Soakt fog segíteni, sőt!!:)))))). És ne úgy menny az utcán, hogy jaaaaj kiröhögnek. Mióta láttam ezt a filmet, valamint egy színész (jim carrey) egyik előadását, másképp gondolkodom. A nap folyamán, ha gyakorlati hetes vagyok, és a munka közben, sokszor csak úgy a semmiből olyan jókedv tör rám, hogy egésznap fügyörészek, multkor már megilyedtem, hogy túl sokat nevetek ,a végé na munkatársaim besokallnak:D (komolyan..!) én is sok nehéz időn mentem keresztül, most is vannak néha mélypontjaim, de azok, csak a zelszalasztott lehetőségek miadt. Mindennapjaimban, kiegyensúlyozott, jókedvű emberke vagyok:) És Örülök, hogy ilyen vagyok, meg ne makarok változni a világ minden pénzéért sem, örülök, hogy ilyen vagyok, hogy "szeretem" az embereket, és sokat írhatnék még. Nemrég kaptam 1 hála követ is egy különleges embertől, de elveszett, sehol sem találom xD. Szóval nézd meg a filmet, segíteni fog! Kérlek írj EMAilt, ha valami változást érzel, avgy tapasztalsz a környezetedben! A legfontosabb, ÉREZD JÓL MAGAD! Még ha sokszor nehéz is. 20/F
2012. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, ha sokszor nehéz és kilátástalan minden. Hiszen minden nap felkelsz, dolgozni mész, ugyanazokkal az emberekkel találkozol, persze, hogy monotonnak, unalmasnak tűnik minden, de ha jó a kedved, minden megváltozik:) előző 20/F
2012. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!