Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Romokba az életem! Van értelme...

Romokba az életem! Van értelme még élnem? Kérlek olvassátok el! Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok...

Most elmesélem mi is van velem. Aki nem olvasta végig az kérem ne kommentáljon, és csak azok csinálják még akinek van értelmes hozzászólása is, nem csak egy jó kis poénos beszólása. Nos... A gyerekorom szőrnyű volt. Egyik nap apám, amikor hazajött a kórházból, elmondta nekünk (anya, 4 tesó, és én)hogy agydaganata van. És már csak egy és fél éve van hátra. Anyámat annyira sokkolta ez hogy meghalt. Később a beteg aám nevelt minket. Ingerlékeny volt, hirtelen haragú. Vert minket. Jó jegyeim voltak (vannak)mégis lenéztek . A 4 testvéremnek rossz jegyei voltak. Apámnak nem volt munkahelye... de nagyon sztressze s volt, és korábban meg is halt. A papám már nem élt, így csak a mamám nevelt minket. Neki3 gyereke vol, egy lány két fiú. A lány... mármint az anyám mindig rossz gyerek volt. A két fia pedig mindig jó. A négy testvérem mind fiú,én pedig lány vagyok, így, szépen ösztönösen is utált. Sosem értékelte amit letettem elé, lehet mert én vagyok a legnagyobb. Suli mellett munkába járok, pincér vagyok egy kissebb étteremben, szóval én tartom el őt,(mert a mai nyugdíjból nem lehet megéllni) de ezt ő nem értékeli. Aztán ebbe lassan beletörődtem. És megtaláltram életem szerelmét. ami tényleg az volt. El is akart venni feleségül. Csak majd a suli után. Így teltek a napok, amikor egyik nap el akartam mondani neki hogy terhes lettem. De ő egy másik hírrel lepett meg. Van szeretője, és engem már nem szeret. El is ment külföldre, engem terhesen hagyva, megtörten, és nem szeretve. Addig felbukkant két másik fiú, de nekik is más tetszett. Senki nem volt aki szeretett, pici cicámon kívül. A tesómék, osztálytársaim, mamám, rokonaim úgy néztek rám és úgy viselkednek velem, mintha a seggükből húztak volna elő. A sok stressz alatt, munka stb... A jegyeim leromlottak, rossz lettem, beszóltam a tanároknak, és a rossz bandával barátkoztam. Egyszer már majdnem ki is csaptak... És mégsorolhatnám a gondjaimat. De csak most azt kérdezem: Érdemes élni? Egyre többett sírok, hülye vagyok, ronda, és dagadt. Utálnak, senki sem szeret... mellesleg a saját szüleim is vertek, nem szerettek. Nincsnek jó jegyeim... NINCSEN JÖVŐM! Legyek öngyilkos?? Őszintén! Végre nyugalmam lenne...


2012. márc. 11. 17:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és aki megsértőthet a másikra az csak én lehetek! Én dolgozokértük, ők meg rámszarnak
2012. márc. 11. 17:42
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem te bizonyos szinten élvezed ezt, van egy ilyen mazochista hajlamod. Mamámnál is ez volt ő is folyton panaszkodott, hogy őt senki se becsüli meg mindenkit ő tart el stb., kifejezetten szerette ezt elmondani, mert mindenki dicsérte és sajnálta. Akár mit is mondasz arról, hogy lenéznek csak is te tehetsz. Hány évesek a testvéreid?
2012. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
20 éves a legnagyobb, de ezt én egyáltalán nem élvezem. Nekik nem volt semmilyen nagyobb csalódásuk, és a jegyeik is fejlődnek. Lehet belőlük okos értelmes ember, és én csak segíteni akarok nekik. De ezt egy idő után már elvárják tőlem. Nincs hova mennem. Nincs elég pénzem albérletre meg kiutazni külföldre főleg nem.
2012. márc. 11. 17:51
 14/21 A kérdező kommentje:
Mert hogy szegény testvérkéimnek nincsnek jó jegyeik!! Nekem vannak ugyhogy most nem én vagyok a lényeg! Én sosem vagyok az! Az ő szemükben mindig csak egy senki leszek
2012. márc. 11. 17:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Gondolkozz egy kicsit:senkinek tartanak annak ellenére is,hogy te tartod el őket,magyarán sz-rba se vesznek.Hát akkor?Minek kínzod magad?Hagyd őket a francba,nem késő új életet kezdened.
2012. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez hülyén hangzana, és lehet, hogy rossz ötlet, mert nem tudom magam eléggé beleképzelni a helyzetedbe, de szerintem egy hónapot próbáljanak ki a te pénzed nélkül. És akkro mondjuk abból kiutazhatnál, aztán, ha keresnek, hiányolnak, küldessz nekik pénzt.
2012. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mi lett a gyermekeddel? :/
2012. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Bocs hogy csak most válaszolok. Jó ötlet, meg is csinálom. Gyerekem nincs, elvesztettem a sok stressztől...
2012. ápr. 10. 10:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2013. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
szerintem van értelme élned. Mire felnősz, okosként, akkor végre megmutathatod, hogy vagy valaki és ő pedig csak nézne és megalázóan érezné magát. Aztán felejtsd el a gyermekkorod. Vagy ha nem sikerült, gondolj úgy rá, hogy most az miatt vagy ott ahol(jó értelemben).
2016. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!