Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme van élni az életet?

Mi értelme van élni az életet?

Figyelt kérdés

Mostanában ezen filozofálok rengeteget, és nem látom értelmét. Már várom a halálomat, nem akarok élni. Nem önsajnálatból kérdem, csak azt szeretném megtudni, hogy mit találjak amiért élhetek?

Nem tudok kapcsolatokat kialakítani, nem szeretem az embereket, magamat, sőt még a családomat sem-persze utóbbinak örülök, hogy van, de nem tudok értük élni. barátaim nincsenek-tükrözi, hogy nem tudok erős kapcsolatokat kialakítani, talán még ehhez csapódik az is, hogy gyanakodó típus vagyok-.

A zenét részesítem előnyben, ezt imádom, ezért élek, de már ezt is kezdem picit megunni. Nem tudok hangszereken játszani, viszont élek-halok az olyan zenéért amit szeretek. Pl szeretem a klasszikusokat, metalcoret, és nagyon minimálisan hallgatok néha trancet és electrot.


Mit találhatnék, amiért élhetnék? unalmas az élet, és keresem már a választ legalább másfél éve, de nem találok.


2012. márc. 12. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az Idoser sokat nem ér, én eddig egy trackot találtam ami használ, lehet, hogy az is csak placebotikusan... de érdemes élni, iírj rám, és mutatok valamit ami sztem érdekelni fog /na ne gondolj rosszra/ :) :p
2012. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy depressziós vagy, amin orvos tud segíteni.

Csak nem gyógyszerekkel kellene. Azok csak arra jók, hogy ha mozdulni sincs erőd, kedved - akkor kibillentenek és meg tudsz mozdulni, hogy valami segítséget keress.

Pszichológushoz menjél el. Van TB alapon is.

2012. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az élet valóban szar... és egyre csak szarabb lesz...
2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13: köszönöm, hogy egyet értesz velem. :)
2012. márc. 13. 17:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Költözz a hevesi Krakkóba, tuti nem lesz unalmas az életed... már ha eljutsz az első házig.
2012. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!