Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges az, hogy én nem...

Lehetséges az, hogy én nem tudom, hogy hogyan kell barátkozni?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok egyedül, és mióta az eszemet tudom nincsenek igazi barátaim. Gimis lány vagyok.

2012. ápr. 6. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Nem tudok beszélgetést kezdeményezni, mert mert tudok miről beszélni idegenekkel.

És nem is vagyok túl beszédes. Nekem sincsenek barátaim.

2012. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tök aranyosak vagytok! :) De tényleg... :) Végre jó arcokat is látni, akik segítőkészek, nyitottak. :)


Én is szívesen barátkozom, szintén magányosnak érzem magam, csak hát, amint látom ,a beírók többsége kiskorú, és talán nem kellene belemennem haverkodásba sem. Bár történt kivétel az életemben, nem is egyszerű... de most a lényeg, hogy szurkolok nektek, beleértve a kedves kérdezőt is, hogy nektek is legyenek barátaitok. :)

2012. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fiatalkák vagytok még. Nekem 26 éves létemre sincs 1 barátom se. Nem tudok idegenekkel csak úgy elkezdeni beszélgetni, és mivel már dolgozom így a munkatársakon kívül nemis jut igazán idő új emberekkel megismerkedni, vagy baráti viszonyt kialakítani. Néha nagyon hiányzik az érzés, hogy legyenek körülettem barátok akikkel el lehet beszélgetni, vagy közös programot csinálni, de egyre inkább azt érzem hogy eljárt az idő a barátkozás lehetősége fölött számomra :(
2012. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!