Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdem feladni az életet. Mit...

Kezdem feladni az életet. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy lesz olyan ember, aki elfogad olyannak amilyen vagyok, de ismét csalódás ért...

Nem hiszem, hogy kellene tovább keresgélnem...

Amit eddig jónak hittem magamban, most közölték velem, hogy az egy sz@r...

Szóval most már azt hiszem semmi értelme az egésznek...:(

Mondanátok egy okot, hogy miért lenne jó még nem feladni az életet?:(


2012. máj. 12. 20:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tükrök között vergődsz. :) (Azt jelenti, olyan dolgokra összpontosítasz, amelyek igazából nem fontosak.)


Nem számít, hogy szeretnek-e.

Nem számít, hogy szép vagy-e, akár kívül, akár belül.


Ami igazán tiszteletreméltó az emberben, az az álmai, az elvárásai önmagával szemben, és az erőfeszítés, hogy azoknak megfeleljen.


Tehát az számít, hogy milyen erővel szállsz szembe az élettel. Nem az számít, hogy kiértél-e a partra - maga az úszás számít; az erőfeszítés, amit a tenger ellen szegezel.


Ha ezekre koncentrálsz, egyszercsak azon kapod magad, hogy sokan szeretnek, és hogy gyönyörűnek találnak.


Válassz egy álmot, egy célt, és küzdj érte minden erőddel. A reakciókkal vagy a hiányukkal ne törődj, akkor sem, ha egyébként sokat segítenének. Majd érkeznek azok is. :)

2012. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!