Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Kezdem...

Mit csinálok rosszul? Kezdem feladni?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem. Sajnos a terhesség alatt nagyon eleresztettem magam, sokat híztam. 95 kg-val mentem szülni, de ez utána szerintem még több lett, mert küszködtem a tejjel, nem mertem fogyózni. Na mindegy! A lényeg,hogy eddig kb. 16-17 kg-ot adtam le! Nem koplalok, reggel eszem rendesen, délben már nem eszem szénhidrátot, este pedig joghurt gyümölcs.

Heti 3-4-szer tudok elliptikusozni 45-60 percet. Eddig szépen mentek is le a kilók, most viszont már 3 hete 80 kg-n állok. Nagyon elkeserít, mert ugyanúgy csinálok mindent, anyagcserém nem lassabb, sőt,most hogy a melegek voltak, nem bírtam annyit enni, sokat ittam, meg több gyümölcs ment le.

Tudom,hogy beállhat a fogyás, de ilyen sokáig? Ráadásul oké,hogy 60 kg-nál beáll, de 80-nál?

Mitől lehet ez? Attól félek,hogy feladom, ha nem mozdul meg még egy darabig!


2012. máj. 4. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél minden nap kb 5-ször, és egyik étkezést se hagyd ki, ne is kapkodd el! Reggeli, tízórai, uzsi és vacsora mondjuk 1-1 szelet kenyér valami sajttal vagy felvágottal, esetleg müzli stb. KELL a szénhidrát is! Kis adagokban kell enni, de a nap folyamán többször. Ebéd meg rendes főétkezés legyen, főtt étel, főzelék vagy ilyesmi, de lakj jól vele, ne éhezz! Ha koplalsz, akkor nem csoda, hogy megáll a fogyás.
2012. máj. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hány centi vagy?

semmit nem csinálsz rosszul, nagyon ügyes vagy

a vacsi joghurt gyümölcs kombinációt tedd be uzsira és vacsorázz valami tartalmasabbat pl húst egy adag salátával, hal spenótfőzelékkel, könnyű zöldséglevest májgombóccal, főtt tojást retekkel, túrót gyümölccsel, görögsalátát, mozzarella light, különféle light medve, trappsita orda sajtokat zöldséggel, cottage cheese petrezselyemmel stb

zöld tea reggel zab joghurt pár szem aszalt szilva-anyagcserepörgető

csak így tovább

gratuláció a picihez, de ha még mindig szoptatsz akkor nagyon figyelj oda h 1500 alá ne menj mert elapad a tejed és nem ér annyit az egész

2012. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális, hogy idönként megáll a fogyás, és az nem meghatározott kilónál szokott, hanem amikor a szervezetednek szüksége van arra, hogy átálljon az ßujabb súlyra. HA már több mint 15 kg-ot leadtál, akkor nem kell csodálkozni, söt a szervezeted "okosabb", mint te (NEM bántásból), ugyanis ha továbbra is ilyen gyorsan fogynál, akkor a böröd rövid idö múlva össze-vissza lógna rajtad. Most hagyj idöt, hogy vissza húzódjon, arra figyelj, hogy ne ketdj visszahizni. Egyél továbbra is úgy, ahogy eddig, amikor fogytál, idövel megint be fog indulni - de közben eltelhet akár egy hónap is.

De mellékesen ha ennyit fogytál, akkor a napi kalóriaigényed is csökkent idöközben, esetleeg próbálj meg még egy picit csökkenteni. Ilyenkor, amikor melegebb idök jönnek, könnyebb több salátát és egyéb zöldségféléket enni, amitöl jóllaksz de nem sok kalóriát tartalmaznak.

Szóval ne add fel, és további sok sikert.

2012. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
1-2 hétig emeled meg a szénhidrát adagodat - akkor majd beindul a fogyás. Lelassult az anyagcseréd, mert ez bizony koplalás!
2012. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Próbálom feladni, csak tényleg idegesítő!

Ez koplalás? Oké, nem zabálok, de én ennyivel jólakottnak érzem magam!

De akkor majd vacsira eszem húst!

Egyébként nem szoptatok sajnos!

Ja, sajnos alacsony vagyok, 163 cm!

2012. máj. 5. 10:03
 6/6 A kérdező kommentje:
nem feladni :)
2012. máj. 5. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!