Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdem feladni az életet. Mit...

Kezdem feladni az életet. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy lesz olyan ember, aki elfogad olyannak amilyen vagyok, de ismét csalódás ért...

Nem hiszem, hogy kellene tovább keresgélnem...

Amit eddig jónak hittem magamban, most közölték velem, hogy az egy sz@r...

Szóval most már azt hiszem semmi értelme az egésznek...:(

Mondanátok egy okot, hogy miért lenne jó még nem feladni az életet?:(


2012. máj. 12. 20:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Én is néha jobban szerettem volna meghalni mint ilyen körülmények között élni. Viszont az egyetlen akiért sosem tennék ilyet az anyum. Egyedül felnevelt engem és a tesóm kicsi korunk óta. 22 évnyi küszködés, nélkülözés, hogy majd jobb lesz. És akkor amire láthatná, hogy felnőttünk és megpróbálunk talpra állni újra csak a bánat és a kín lenne neki. Milyen ember aki ezt tenné azzal a személlyel aki őt mindig is szerette minden körülmények közt? Szerintem jól gondold át.
2012. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de engem nem szeretnek a szüleim, tudom, ez hihetetlen, de így van...

nincs senki akinek hiányoznék...

2012. máj. 12. 21:48
 13/21 anonim ***** válasza:

Van egy csoporttársam is aki így érez...mármint, hogy ő senkinek sem hiányzik meg, hogy őt senki nem szereti. A valóságban nem így volt. Mi is elfogadtunk olyannak amilyen, viszont egy idő után ez az önsajnálkozás kezdett az agyunkra menni. Most tényleg nem keressük a társaságát.

Szóval nem tudom te, hogyan viselkedsz a társaságban, de ne tűnj nagyon pesszimistának, meg ne sírj állandóan mert nem szeretik az emberek. Másért miért ne állnának veled szóba? Milyen hibád van neked ami másnak nincs?

Amúgy meg a személyiség nem lehet xar. Csak olyan van, hogy valakinek nincs személyisége.

2012. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A közvetlen környezetemben, mint pl a suli, persze beszéltek velem, meg ezzel nem is érzem, hogy baj lett volna, de most hogy vége van, senki nincs akinek hiányoznék, aki keresne...

Akivel pedig próbálok akár neten keresztül ismerkedni elítél a külsőm miatt, ha pedig nem lát rólam képet akkor eltűr addig, amíg képet nem lát és meg nem látja, hogy milyen vagyok...azután elmondja a véleményét a személyiségemről is, hogy mennyire nem jó, hogy nem ilyennek kellene lennem, amilyen vagyok...és hogy persze ez elfogadható...de neki akkor sem...

2012. máj. 12. 22:16
 15/21 anonim ***** válasza:
Na most végkép kíváncsi lettem. Küldesz egy fotót magadról? Teljesen objektíven elmondom a véleményem. Ha úgy jobban tetszik, utána küldök én is egy fotót magamról, hogy hidd el, hogy nem vagy egyedül.
2012. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ha privátban írsz egy e mailt, szívesen
2012. máj. 12. 22:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Korod nemed? csak formalitás miatt :D Én se hiányoznék senkinek , de inkább nekem nem hiányozna senki az biztos, nálam külső okés, inkább a család kerget a halálba, megértelek szar egyedül nagyon , megbolondul az ember
2012. máj. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem az ember bonyolult, csak a sok hlye ember bonyolultá tette az egyszerü életet...

18/L

2012. máj. 13. 09:49
 19/21 anonim ***** válasza:

Vajon mi az utolsó dolog

Mit érzek míg szívem dobog?

Lehet egy végtelen zuhanás

Vagy egy hirtelen jött fulladás.


Nem tudom, hogy a halál

Lehet, hogy elér ma már

Egy csendes alvás közben

Míg az ég forog fölöttem.


Lehet eljön mint egy pillanat

Vagy meghalok a víz alatt

Miközben levegőért kapkodok

"Most meghalok" gondolom.


Talán egy hídról leugrom

És az életem elbukom

Lehet felvágom az eremet

Hogy kifolyjon az életem.


Mi egy múló kis dolog

Addig tart míg szívem dobog

Ajándékba kaptam, de nem kell

Vigyétek el innen messze.

2012. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik a külsődben? sok minden változtató , ha gondolod priviben írhatsz
2012. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!