Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiányosként merjek...

Önbizalomhiányosként merjek párkapcsolatot vállalni? A lehetôség adott lenne.

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor vállalnám a kapcsit, ha önbizalmat meríthetek belőle.
2012. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vállald. Mindenképp hasznos lesz, tapasztalatot szerzel, érezni fogod, hogy szeret valaki, lesz valaki, aki melletted áll, támogat, akivel megbeszélheted a dolgaidat. Ráadásul ha az illető szeretne veled járni, akkor nyilván elfogad így is, tehát ne aggódj.

Persze közben is dolgozz magadon, de szerintem nyugodtan vállald. Ha esetleg nem jönne össze, akkor majd lesz másik, de a tapasztalatok miatt akkor is hasznos lenne neked.

De ha meg akarod magad nyugtatni, akkor üljetek le az illetővel, beszélgessetek aztán térj rá a párkapcsolat részre és mondd el neki, hogy neked ilyen problémáid vannak, és szeretnél vele kapcsolatot, de előtte gondolja át, hogy így is vállalja-e. Tedd hozzá, hogy igyekszel építeni az önbizalmadat, tehát már dolgozol az ügyön.

Sok sikert!

2012. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg elég undorítóak ezek az érdekkapcsolattanácsok

inkább beszéld meg ezt az illetővel, ha annyira közel állsz hozzá

2012. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!