Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van esélyem a boldogságra? :/

Van esélyem a boldogságra? :/

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, soha nem vtak barátaim és bnőm. Több különböző suliba jártam, de mindenhol kiközösítettek, mert gyengébbek a képességeim és ronda is vagyok. Nem sokára vége a sulinak (azaz jövőre) és egyszerűen félek attól, hogy sosem lesz senkim se a szüleimen kívül. Suli után már hol lehet barátokat találni? Sehol sem. Csak a munka van. :(

Régen olyan más volt a világ, nem vtak gépek és sokkal többek és jobbak vtak a személyes kapcsolatok, meg nem vedelte liter számra minden diák péntekenként meg szombatonként a piát, mint most. A lányok is már csak a felszínességnek élnek. Nagyon elszomorít, hogy nem találom a helyemet a világban. :(

Van esélyem arra, hogy 1x találok egy normális lányt, aki úgy fogad majd el engemet, amilyen vagyok?



2012. jún. 7. 20:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Annyira vagy szép amennyire elhiszed ,hogy az vagy. Ha akarsz barátokat meg nőt lesz. Ilyen egyszerű, nem vagy csúnya, de a csúnya emberek is megházasodnak. Azt meg nehidd hogy régen nem vedeltek az emberek :D Meg munkában is lehet barátságokat kötni, de a legegyszerűbb ha közösségi életet élsz, attól ,hogy dolgozol még eljárhatsz valahova, nem feltétlenül inni (bár ott lenne egy kis önbizalmad).
2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel nincs.
2012. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Héé tesó, ne add fel. Lehet, hogy nem vagy ronda...a lényeg, hogy nekem nem jössz be, ami jó jel a számomra, mivel fiú vagyok.

Ha jobb kedvre derülsz ettől, elmondom, hogy én 22 vagyok és még nekem sem volt egy komoly kapcsolatom. Bezzeg még régebb nekem udvaroltak a lányok...én meg leráztam őket. Najó ők vagy ocsmányak voltak, vagy unalmasak.

Ne mond, hogy senki sem szeret a suliban. Szerintem inkább csak a menőbbek nem bírnak, a többi birka meg megy utánuk. Két választásod van. Az egyik, hogy megpróbálsz haverkodni mindenkivel és akin látod, hogy nyitott a barátkozásra, arra "tapadj rá"...csak le ne smárold. Csak vicc volt. A rátapadás alatt azt értettem, hogy hívd el egy sörre, vagy kérj tőle segítséget a háziban. Esetleg segíts te neki. A másik variáns, hogy nem leszel te is birka és valami egyedivel előrukkolsz. Idővel menőbb leszel, mint a menők és akkor majd te közösíted ki őket.

Hogy csajod lesz-e? Ez csak rajtad múlik.

2012. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 GhostRider3 ***** válasza:

van rá lehetőség, bár nagyon kicsi az esélye. tehát ha komolyan szeretnél valamit az élettől, akkor férfivá kell válnod, és találnod kell egy igazi nőt. ez pedig rengeteg munka és idő.


egyébként ebben segíthetnek a barátok is, emberekkel ismerkedhetsz a neten is, vagy a lakhelyeden, közeli városokban, stb.

2012. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 GhostRider3 ***** válasza:
a képet elnézve nem vagy csúnya, de ha komoly kapcsolatot akarsz akkor ne olyan lányokat keress akik a külsődért szeretnek. mellesleg egy kis sporttal lehet javítani az összképen. inkább az lehet a baj hogy nem vagy elég nyitott és kezdeméynező
2012. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia! Megértem,hogy magányos vagy és kétségbeesett ,de a boldogságot mindenkinek saját magában kell megtalálnia,nem függhet semmitől és senkitől. Próbálj csak a jó dolgokra koncentrálni és ha belül kiegyensúlyozottabb vagy,az hidd el meg fog látszani rajtad! Viszont mielőtt bárkitől is elvárnád,hogy elfogadjon, magadat kéne teljesmértékben elfogadnod. A szépség pedig nem tudom elégszer leírni mindenkinek mást jelent. Próbáld megtalálni azokat a dolgokat amik érdekelnek és boldoggá tesznek. Maradj nyitott az emberek felé és akkor biztos vagyok benne,hogy előbb-utóbb megtalálod azt a lányt aki úgy szeret téged ahogy vagy!

sok kitartást!:)

2012. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 GhostRider3 ***** válasza:

# 16/16

a jó is olyan mint a szép, mindenkinek mást jelent. ha neki a párkapcsolatot, akkor addig nem lesz boldog, amíg nem talál lányt maga mellé


olyan ember pedig nincs aki nem függ semmitől

2012. jún. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Létezik olyan ember aki képes függések nélkül élni és boldog embernek hívják.De aki képes így élni,szerintem lelkileg és szellemileg is nagyon fejlett. Fényévekre vagyok még én is ettől a szinttől...Ezenkívül szerintem a kérdező nem várhat boldogtalanul évekig arra,hogy megtalálja a megfelelő lányt.És az sem előnyös ha a párkapcsolat keresés egyfajta rögeszmévé válik.De persze erről mindenkinek más a véleménye.

Csupán azt szerettem volna mondani,hogy az élet tele van pozitív dolgokkal,sikerrel,barátsággal,boldogsággal csak meg kell tanulni felismerni és élvezni őket:)

2012. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 GhostRider3 ***** válasza:

# 18/18

ez nem igaz, már csak az alapvető létszükségleteket tekintve is nagyon törékeny az emberi élet. olyan ember nincs, aki nem eszik, és boldog. persze lehet egy kolostorban meditálgatva élni, de annak sincs semmi értelme, és merem állítani, hogy távol áll a boldogságtól, arról nem is beszélve, hogy alapvetően önmagában egy életképtelen életvitel. az abszolút civilizációtól, közösségtől elzárkózó remete élet meg nem hiszem hogy boldogságot kínálna, de egy remetének ugyanúgy vannak fizikai és lelki szükségletei.

2012. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom,nem igazán értesz egyet a Buddhizmus tanaival,de jól van ez így fölösleges egymást győzködnünk!:)
2012. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!