Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálnak a suliban azért...

Miért utálnak a suliban azért mert gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel amikor összevesztünk kifecsegett mindent rólam és a családomról a suliban. Most mindenki arról beszél, h nekünk díjnyertes lovaink vannak, fedett medencénk, több hektáros erdő, ami csak a miénk, meg hogy enyém az egész 3. szint a házban. Eddig is rossz szemmel néztek rám, mert LV táskám van, Chanel parfümöt használok és mert Gucci farmert hordok. Meg mostanában már nem is a suli előtt tett ki a sofőrünk mert kellemetlen volt. Erre ez az idióta elrontott mindent.
2012. jún. 29. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van egy ismerősöm, aki kocsit kapott érettségire (mivel a nagyapja gazdag) és nem mert vele dicsekedni. Anyukám mondta erre, hogy úgy nem tehet róla, hogy nekik van, minthogy nekünk nincs. Szal ne foglalkozz vele, ezek szerint irigy kutya, jönnek majd más barátok is. ;)
2012. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy a legtöbb ember fejében gazdag=hülye elkényeztetett liba. Pedig amint látom nem vagy az. Irigy dög a bnőd, ne foglalkozz vele. Kerres valaki mást, és mondd el neki minden sérelmed a bnőddel kapcsolatban. Ez a szívkiöntős módszer sokat segít:)
2012. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Attól, hogy valaki helyesen ír, még lehet elkényeztetett hülye liba kedves utolsó :)
2012. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok velük nem foglalkozni. Hiszen minden nap együtt vagyok velük, kivéve persze most. Még 3 évet kell így eltöltenem. Szüleim magániskolába akarnak íratni, ahol hozzám "hasonlók" járnak, de mondtam, hogy szó sem lehet róla. Így sem akar velem beszélgetni senki. A gazdag gyerekektől meg a hideg ráz, nem vagyok olyan mint ők, de olyan sem mint az államisok. Sehol nem látnak szívesen.
2012. jún. 29. 17:19
 5/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudok helyesen írni. Már az általános iskolába úgy mentem, hogy írtam, olvastam.

Suliban is mindig azt mondják, h elkényeztetett pics@ vagyok. Bár nem tudom mire alapozzák.

2012. jún. 29. 17:21
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem foglalkozz velük, próbálj úgy élni mint a normális emberek, ha zavar hogy megnézik a drága dolgaidat, akkor ne azokat vedd fel a suliba. Amikor suliba mész akkor pedig ne sofőrrel vitesd magad hanem menj busszal, emlékszem mi is jókat beszélgettünk a buszon a barátaimmal akikkel sokszor összefutottam.
2012. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mentem már busszal suliba, anyuék alig akarták megengedni. De nem volt semmi örömöm benne. Akiket ismertem hátat fordítottak nekem, a többi utas meg bámult mint egy cirkuszi majmot. Pár furcsa kinézetű ember meg örökké a táskámat fixírozta. Jóval a kapu előtt kiszállok már a kocsiból, onnantól gyalogolok. Tudom, hogy ez nagyon ellenszenvesen fog hangzani, de nekem nem engedik meg, hogy olcsó ruhákba járjak. Egyszer akartam egy Converse cipőt, ami márka, de elég tucatárú. Apuék elakartak vinni a pszichológusunkhoz, mert "már megint deviánsan viselkedem".
2012. jún. 29. 19:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó persze, az úgy tényleg kényelmesebb ebből a szempontból megértem a szüleidet, de hogy egy Converse cipő miatt így kiakadnak az elég vicces. :)

Szerintem amúgy nem utálnak téged, csak még ők sem tudják hogyan nyissanak feléd, mert hát ki kell mondani furább vagy mint az átlag. Pontosan az által mert neked megvan mindened amiről ők csak álmodoznak. De igazából most nyári szünet van, nem tudom miért parázol még van két hónap a suli indulásáig.

2012. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Természetesen nem a helyesírásából következtettem arra, hogy nem egy hülye liba.:) Már az a tény, hogy zavarja, hogy elkényeztetettnek tartják, elég ahhoz, hogy lássam, nem egy egoista típus:)
2012. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Lehet nincs más választásod ilyen közegben, mint "megvásárolni" a sulitársaid. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Például meghívhatnád némelyiküket az otthonotokba, biztos jól éreznék magukat, szerintem ez a legjobb lehetőség. De akár vehetnél kisebb nőcis holmikat is a csajoknak. Akár az egész osztályt meglephetnéd kisebb ajándékokkal. Ezzel valahogy kifejeződne, hogy nem nézed le őket, nem vagy fukar, jelentenek valamit neked, szeretnél közeledni feléjük.
2012. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!