Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálnak a suliban azért...

Miért utálnak a suliban azért mert gazdag vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel amikor összevesztünk kifecsegett mindent rólam és a családomról a suliban. Most mindenki arról beszél, h nekünk díjnyertes lovaink vannak, fedett medencénk, több hektáros erdő, ami csak a miénk, meg hogy enyém az egész 3. szint a házban. Eddig is rossz szemmel néztek rám, mert LV táskám van, Chanel parfümöt használok és mert Gucci farmert hordok. Meg mostanában már nem is a suli előtt tett ki a sofőrünk mert kellemetlen volt. Erre ez az idióta elrontott mindent.
2012. jún. 29. 16:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos, ez nem jó megoldás.:( Van egy oszt. társam, szintén gazdag. Szinte mindenki utálja, egy igazi tapló. Egyszer megpofozott egy lányt, de ez most nem jön ide. Úgy próbál a maga oldalára fordítani embereket, hogy lefizeti őket csokival, üdítővel, sőt, néha drága ruhákkal, cipőkkel, stb. Ettől csak mégjobban utálja mindenki. Szóval szerintem te te tedd ezt.
2012. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A pénzért barátokat ideológiai nem az én műfajom. Akiket szeretek azoknak bármit megadok, természetesen. Ennek a bizonyos volt barátnőmnek is rengeteg ajándékot adtam, de nem azért, hogy bizonygassak bármit is, hanem mert jólesett az öröme. Most persze vissza adott mindent. Pontosabban hozzám vágott mindent. Rajta kívül nincs egy barátom sem. Itt vagyok ebben az átkozott nagy házban, a méregdrága cuccaimmal, az ablakomból kilátok a budai hegyekre, az erkélyről egész Pestet belátom, jól hangzik igaz? Mégis annyira boldogtalan és magányos vagyok, hogy azt nem tudom elmondani.
2012. jún. 30. 18:02
 13/22 anonim ***** válasza:
A "megvásárlás" valóban nem a legjobb ötlet volt, bocs. Akkor nem marad más hátra, mint belefolyni a beszélgetéseikbe, mondhatnál pár viccet, vagy nevettesd meg őket valahogy, legyél érdeklődő, fő hogy ne fordulj be, ne add fel, akkor se ha reménytelennek tűnik. Ha ugyanúgy viselkedsz mint ők, akkor előbb-utóbb be kell látniuk hogy nem különbözöl tőlük. Értékelniük kell az igyekezeted. Kell lennie pár embernek, akik nyitottabbak feléd, könnyebben "bevehetők". Ha velük összejössz, a többiek is megváltoznak talán.
2012. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát tudod,nem értem a "barátnődet",meg az osztálytársaid.Itt nálunk az a menő,akinek drága cuccai vannak,és aki pl nem jár divatos ruhákba a népszerűségi skála alján van.Nekem is van sok divatos cuccom,de az elkényeztetett libákat messziről próbálom kerülni,habár jóba vagyok velük.Az egyik osztálytársam,aki modell,nagyon szép,meg minden ilyesmi,de szegény olyan vékony,hogy a fiúk nem nagyon kedvelik...de nagyon aranyos,kedves aludtam már nála sokszor...De te nem vagy egoista,ez látszik. Ne törődj az ilyenekkel! Azért azt nem hiszem,hogy szó szerint mindenki elfordul tőled...a fiúk és a tanárok?Amúgy a tanároktól nyugodtan kérj tanácsot,és az egyik oszt.főnöki órán meg tudjátok beszélni. :)
2012. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
mit dolgoznak a szüleid ha megkérdezhetem?
2012. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Anyu régen modellkedett, most egy modelliskolát vezet. Apu pedig üzletember. De már apu is ebbe született. Ahogy a nagypapa is. Állítólag a 18. században kapta meg egyik ősünk a grófi címet, aki lovak nemesítésével, tenyésztésével, eladásával, versenyeken való indításukkal teremtette meg a vagyonunkat. Még most is foglalkozunk lovakkal, nagyon szép eredményeket érnek el, de leginkább fakitermeléssel foglalkozunk. Édesapám az egyik legnagyobb magyar fakitermelő kft. igazgatója.
2012. jún. 30. 23:00
 17/22 anonim ***** válasza:

:) hát irigyellek, bár fiú vagyok :D

nekem pont az a bajom h nincs pénzem semmire amit akarok, nem mondom h csóró vagyok, de elmenni nem tudok kb sehova, mert akkor elfogy az is ami van, szüleim meg nem tudnak adni... tehát minden szabadidőmben itthon ülök... ha még haverjaim lennének azt mondom oké, de úgy alakult h eltűnt az a kevés is aki volt, ahhoz meg h új haverokat szerezzek el kéne menni valahova bulizni pl de ugye 1, nincs kivel 2, nincs miből


Én úgy vagyok vele h a pénztől tudna csak beindulni az életem, mert jelenleg elég szar. a Problémád nem igazán tudom átérezni, mert erre is a pénzesek a menők ... :D


20f

2012. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én a helyedben Mátyás királyosat játszanék. Elmennék egyszerű emberként közösségekbe, és titokban adakoznék szervezeteknek hogy hasznosnak érezzem magam. Van egy csomó árva gyerek, meg árva kutya, beteg ember, valahogy hasznossá tenném magam ahelyett hogy a budai hegyeket bámulom az ablakból, főleg ha megtehetném!!! nem igaz hogy nem találod fel magad! ne az irigy magyarokon kattogjál, keress olyan barátokat, akik nem a pénzedért szeretnek hanem önmagadért. De ahhoz neked is tudnod kell szeretni őket.
2012. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"ne az irigy magyarokon kattogjál, keress olyan barátokat, akik nem a pénzedért szeretnek hanem önmagadért."


Tehát keressen barátokat külföldön? Nincs elég jólétben élő magyar idehaza? A magyar gazdagok is irigyek egymásra, ha már ez egy irigy nép szerinted? :)

2012. júl. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy a magyar gazdagok irigyek-e egymásra, de általánosságban a magyarok alapvető baja az irigység más népekhez viszonyítva. Ezt főleg akkor érzed, ha más vagy mint a többi. Gazdag, vagy szép, egyből érezni lehet a kirekesztést, mert nem bírják elviselni, hogy valakinek jobb az ő helyzetüktől. A kérdező mondta, hogy ő nem érzi jól magát a gazdagokkal sem, ezért mondtam, hogy általánosságban keressen olyan barátokat,akik nem a pénzéért szeretik, és kerülje azokat, akik a pénzéért irigyelik. Azért nem az egész népünket akartam leszólni, csak jeleztem, hogy ez itt elég jellemző tulajdonság, nem vagyok meglepődve azon amit írt ez a lány. talán lehet tűt találni a szénakazalban.
2012. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!