Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek fogadjam el magam...

Szerintetek fogadjam el magam és a súlyom? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és itt van a nyár, amikor ismerkednék a leendő osztálytársaimmal..

Csakhogy kövér vagyok... Nincs önbizalmam, és ezért nem megyek el találkozókra, pedig elkéne.

Félek, hogy emiatt nem fognak kedvelni... Van egy, akivel különösen elvagyok, de vele is félek találkozóra menni, és mindig mindent lemondok, mert félek, hogy a kövérségem miatt fognak utálni. :/

Szerintetek elkéne fogadnom magam így? Olyan rossz...

14/L



2012. júl. 5. 19:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Pfhű... általánosban te nagyon megkaphattad.

Azért a középiskola más világ, ott már nem ennyire előítéletesek az osztálytársak. Valószínűleg jobban utálnának azért, mert semmit sem tudnak rólad (lévén sehova se jársz), mint, hogy túlsúlyos vagy.

Egyébként három választásod van: Vagy elfogadod magad, vagy teszel ellene, vagy szenvedsz egész hátralévő életedben.

2012. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Kövér az mit jelent? Hány cm, hány kg?
2012. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad, de azért nem árt tenni azért, hogy szebb alakod legyen!

Én világ életemben kövér voltam, de soha nem volt probléma a súlyom mások szemében, persze mindig akadt egy-két primitív tuskó, akik köszörülték rajtam a nyelvüket, de azokat meg magasról le kell pottyantani!

2012. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
1 kérdés. nem bunkóságból csak érdekel. aki el van hízva, és ez még zavarja is... MIÉRT NEM TESZ ELLENE? attól még nem fog lefogyni, hogy nyomkodja a billentyűzetet. én nem vagyok elhízva, sőt vékony vagyok inkább, mégis kijárok futni, hogy izmosodjak. nem értem az ilyeneket
2012. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem adsz le mondjuk pár kilót?

Nem kell rögtön nádszálvékonyra lefogyni, csak adj le 5 kilót, máris sokkal jobban fogod érezni magadat a bőrödben.


Kezdd el már holnap, hogy mire indul a suli legyen eredménye. Mert ez a fajta hozzáállás tényleg nem túl vonzó.

2012. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ne fogadd el. Fiatal vagy még ahhoz, hogy tökmindegy hogy nézz ki. Majd hatvan után már lehet mondani. Tegyél érte, hogy ne legyél ilyen.
2012. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
nem bunkóságból, de vannak csajok akik kissé kövérek de az áll jól nekik. Lehetsz attól csinos, hogy kövér vagy, és nem ez miatt fognak nem szeretni. Ha meg zavar tegyél ellene. Van akinél ez egy állapot és hiába küzd, de ha teszel ellene, sportolsz szerzel önbizalmat, megbékélsz magaddal és máris előrrébb vagy.
2012. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:

Ha valaki a súlyod miatt szeret vagy utál, nem hiszem, hogy azzal foglalkoznod kellene. Szakemberek szerint ha valakinek megfordul a fejében olyan gondolat, hogy boldogabb lenne, ha vékonyabb lenne, az biztos hogy valamilyen evési zavarral küszködik. Az hogy 14 évesen kövér vagy az eléggé probléma, de ha nem megy a fogyás kérj segítséget, de soha ne akarj a magazinok elején pózoló nőkre hasonlítani akikből a photoshop legújabb verziójával faragnak embert. Sokfélék vagyunk, dögunalom lenne ha mindenki deszka lenne.

És ha nem szereted magad, hogy várod, hogy szeressenek mások??????

2012. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ahogy, már írták, én is csak egyet tudok kérdezni; mi tart vissza a fogyókúrától, mozgástól?

Én elhiszem, hogy rengeteg gonosz gyerek és felnőtt van, akik bántják azokat, akiknek nincs önbizalmuk, vagy nem elég kemények. Pl. kövérség, stréberség, stb.

De nem más miatt, saját magad miatt kellene elkezdeni mozogni, és odafigyelni a kajákra. Ne haragudj, de az, hogy sajnáltatod magad, és szenvedsz, nem vezet semmire.

2012. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Tisztába vagyok vele, hogy tenni kellene ellene.. de már belefáradtam. Még az életkorom nem állt 2 számjegyből, mikor a saját szülem azzal tömték a fejem állandóan hogy mennyire dagadt is vagyok.. Az egész életem abból állt, hogy dagadt vagyok és állandóan fogyózok, eredménytelenül. Már nem érzek elég akaraterőt ahhoz, hogy lefogyjak, mert sosem sikerült... :'(

Komolyan, most is elsírtam magam, teljesen kivagyok...

Annyira szar az életem...

2012. júl. 5. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!