Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek fogadjam el magam...

Szerintetek fogadjam el magam és a súlyom? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és itt van a nyár, amikor ismerkednék a leendő osztálytársaimmal..

Csakhogy kövér vagyok... Nincs önbizalmam, és ezért nem megyek el találkozókra, pedig elkéne.

Félek, hogy emiatt nem fognak kedvelni... Van egy, akivel különösen elvagyok, de vele is félek találkozóra menni, és mindig mindent lemondok, mert félek, hogy a kövérségem miatt fognak utálni. :/

Szerintetek elkéne fogadnom magam így? Olyan rossz...

14/L



2012. júl. 5. 19:23
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi! Most, hogy így mondod, teljesen igazad van! Este nem nagyon szeretek, mert akkor megyek le a kutyákkal sétálni, és akkor elég sok az ember, de így nyáron nagyon sokáig ébren szoktam maradni, és amikor már világosodik, akkor elmehetnék korizni, biciklizni. Akkor legalább még a levegő is nagyon kellemes. A kaját meg majd tényleg megpróbálom visszafogni... :)

Nagyon sokat segítettél, köszönöm!!! :)

2012. júl. 5. 20:15
 22/32 anonim ***** válasza:

Drágaságom, ha olyan nagyon kövér lennél, akkor nem férnél bele a görkoriba, és bicikli is összenyomódna alattad, egyébként szerintem semmi gond nincs a súlyoddal, de ha te úgy gondolod, hogy kellemetlen, akkor mindent bele, csak rajtad múlik, mi maximum csak szavakkal tudunk segíteni.

Lehetne sokkal rosszabb is, de tegyél ellene, hogy ne legyen! Örülj, hogy erre most jöttél rá, és nem 100kg felett, akkor már tényleg rossz lenne, de amíg tudsz mozogni rendesen, addig tegyél is ellene.


Ha rossz helyen keresed a barátokat, akik a belső értékeidet nem is nézik, csak a külsőt, akkor nem is érdemelnek meg téged. Igaz ez a te korodban még tényleg csak külsőre megy, de ez a súly még nem annyira borzasztó, mint ahogy gondolod, bár így kép nélkül nem szeretnék hazudni.

2012. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Sziaa. Ismerős érzés,csak nekem nem a súlyom miatt van! : / Úgy igazából egész magamat utálom kívül-belül. Én is 14 vagyok és ugyanaz a szitu. Nekem is kéne mennem talira ,de félek,hogy lenyomorékoznak ,vagy kiröhögnek vagy ha nem akkor sem fogok tudni megszólalni. Lesz gólyatábor is ,de nem akarok elmenni már,szóval szerintem lemondom. Ha gondolod beszélgethetünk,mert nekem is jót tenne ha valakivel tudnék beszélni ezekről a problémákról. :/


14/L

2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20:21 jó ötletet adtál, én eddig itthon punnyadtam,de mostantól el fogok járni bringázni reggel ^^. Kösziköszi :D
2012. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 22! :)

Írtam privit utolsóelőtti lány. :)

2012. júl. 6. 01:36
 26/32 anonim válasza:

Nem tudom tanulsz-e angolt, ha igen milyen szintet de youtubeon keress rá: 30 Day Shred

Eléggé kemény tud lenni először (én viszonylag sportos vagyok, de nekem sem ment kisujjból:), de nagyon sokat segít, hidd el! Mindegyik szintet (Level 1, 2, 3) alapból 10 napig kell csinálni, vagy tovább, ha úgy érzed nem megy úgy, ahogy kéne - rajtad múlik. Tarthatsz szüneteket közben, de a lényeg, hogy ne hagyd abba teljesen! Nem minket, vagy a nőt csapod be, hanem magadat :) Írj ha kérdésed van, nem csak a 30DS-el kapcsolatban, bármivel :) Adok msnt, vagy skypeot. Ja, és ne hallgass a mérlegre! Tényleg ne:D 15/L

2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Sok sikert az életmódváltáshoz! :) És ne feledd, hogy a szépség belülről fakad, szóval nyugodtan barátkozz és legyél önmagad. A jó barátok nem a külsődet fogják nézni. Szorítok Neked! :)
2012. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Költözz Afrikába, ott mindenki divatosan sovány az ételhiány miatt...

Milyen szüleid vannak neked, hogy dagadtnak neveznek? Egyébként ha megteszik nyugodtan vágd a képükbe, hogy a rossz étkezési szokásodat nekik köszönheted...

2012. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Minden reggel/ este menj le futni, de ne addig amíg kényelmes, hanem addig ameddig csak tudsz, és még egy kicsit.
2012. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok :( mindig piszkáltak h disznó meg ilyenek és félek h új suliban új osztálytársakkal kell megismerkedni és h azok is piszkálni fognak :'(

14/L

2012. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!