Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek fogadjam el magam...

Szerintetek fogadjam el magam és a súlyom? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és itt van a nyár, amikor ismerkednék a leendő osztálytársaimmal..

Csakhogy kövér vagyok... Nincs önbizalmam, és ezért nem megyek el találkozókra, pedig elkéne.

Félek, hogy emiatt nem fognak kedvelni... Van egy, akivel különösen elvagyok, de vele is félek találkozóra menni, és mindig mindent lemondok, mert félek, hogy a kövérségem miatt fognak utálni. :/

Szerintetek elkéne fogadnom magam így? Olyan rossz...

14/L



2012. júl. 5. 19:23
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
tornázzál
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Megy az,nekem is ment. Amikor már okádtam magamtól, elhatároztam magam. Csak akarat kérdése. Lehet, hogy nem jó módszerrel fogyóztál, azért nem volt sikeres. Orvos vagy dietetikus felügyelete mellett kellene fogynod. Kórházakban van tanácsadás, dietetikus, biztosan segítenek.

Mennyire vagy kövér? És a szüleid miért csak magyaráznak, miért nem mennek veled dokihoz?

2012. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Mondjál már egy magasság/Kg számot, mert erősen az az érzésem, hogy csak beléd beszélték, hogy kövér vagy. Ha meg tényleg hiába diétázol (rendesen kiszámolva), ne adj isten sportolsz, akkor ideje lenne ellátogatni az orvoshoz.
2012. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
165 cm 76 kg :( Szóval tényleg kövér vagyok..
2012. júl. 5. 19:56
 15/32 anonim ***** válasza:
Ez nem durva,hogy 50-60 kilókat kéne leadnod. Max 15-öt.Szeptemberre simán szépen lefogyhatnál. Nem tudsz elmenni úszni? Korizni, futni? Vagy lusta vagy? Vagy nem értem.
2012. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
27%
Dohányozzál, az is segít fogyni!
2012. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
a te életed szar? Nézdd meg az éhező beteg etióp kisgyerekeket. Nah az szar élet.
2012. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, úgy érzem, hogy úgyse fog sikerülni.. De most elgondolkoztam, és újra lelket öntöttetek belém. Egyszer már sikerült úgy-ahogy lefogyni, most igen is sikerülni fog mégegyszer!

Amúgy imádok biciklizni, görkorizni, csak hülyén érzem magam, mert félek hogy a kövérség miatt megbámulnak az utcán...

És nem fogok dohányozni...


Ami egyedül nehéz lenne, azt a kaját visszafogni.. Bár szerintem nem lenne olyan szörnyű, csak este már nem kéne kajálnom...

2012. júl. 5. 20:05
 19/32 anonim válasza:
55%
Szóval aki nem etióp kisgyerek, annak már csak jó élete lehet?
2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én is imádok zabálni, de inkább reggelre időzítem a nehezebb dogokat.

Korizz, mozogj nyugodtan! Az emberek legalább azt látják, hogy teszel önmagadért, nem tespedsz. Itt a nyár, ha nem akarsz mások előtt akkor otthon tornázz valami keményebb dvd-re. Vagy, ha nem akarod, hogy nézzenek, menj ki későn vagy korán. Hajnali harmat mellett az igazi korizni.

Hajrá, sok sikert!

2012. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!