Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek fogadjam el magam...

Szerintetek fogadjam el magam és a súlyom? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és itt van a nyár, amikor ismerkednék a leendő osztálytársaimmal..

Csakhogy kövér vagyok... Nincs önbizalmam, és ezért nem megyek el találkozókra, pedig elkéne.

Félek, hogy emiatt nem fognak kedvelni... Van egy, akivel különösen elvagyok, de vele is félek találkozóra menni, és mindig mindent lemondok, mert félek, hogy a kövérségem miatt fognak utálni. :/

Szerintetek elkéne fogadnom magam így? Olyan rossz...

14/L



2012. júl. 5. 19:23
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
kedves kérdezö, làtom nagy bajban vagy! Ne aggodj a sulyod miatt!! Nézd, ha baràtsàgot akarsz kötni, nem fog szàmitani a suly! Nekem a legeslegeslegjobb baràtnöm tulsulyos, viszont egy atom jo fej csaj, évek ota a legnagyobb cimbim!! Ne félj, a személyiséged fontosabb, légy laza, és add magad:)
2012. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

A- a- a!

Itt nem a testsúlyoddal van a baj, hanem az önbizalmaddal. Ha lenne elég, tettél volna már valamit, az ideális alak érdekében. Mit szeretnél?


- Elfogadni magad. - Semmi erőfeszítés, (fizikai) ám annál jobb! Ezt javaslom ha...

- Tenni ellene. - De ha tényleg tuti bizti nem tudsz... akkor nem kell erőltetni.

- Szenvedni. - Hmm... nem javaslom

2012. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!