Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben az esetben véget vetnél...

Ebben az esetben véget vetnél az életednek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Olyan fura ami történik velem. Haszontalannak,semmirevalónak érzem magam! Érettségi után 1 suli sem sikerül. Se nyelvvizsga, se szakma, semmi. Egyszerűen nem fér az agyamba annyi dolog, vagy én nem tudom mi a baj, de nem tudok tanulni. Mindent elfelejtek, hiába koncentrálok.Annyira butának érzem magam, nem tudom hogy "tanuljak" meg tanulni. Most megint elkezdek egy sulit, de már akkora para van bennem, hogy el sem hiszitek. Nem is nézek ki jól. Párom sincs. Munkám sincs! Semmim sincs! Ilyenkor mi a nyavalya hozza meg a kedvet? Mit rontok el?
2012. júl. 31. 12:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Türelem!
2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
Úristen , nehogy emiatt vess véget az életednek . mindenki jó valamiben ahogyan te is csak meg kell találnod és valamilyen úton összekapcsolni a tanulással , keress különféle tanulási módszereket próbáld ki mindent míg meg nem találod a neked legmegfelőbbet . ha párt szeretnél akkor pl.: regisztrálj egy társkereső oldalon , menj el bulizni keress egy új stílust és ne feledd KITARTÁS :)
2012. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy véget vessek az életemnek.
2012. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lazítani, és ne idegeskedj. Pihenj élvezd a nyarat, menj strandra, sétálj nagyokat hallgass zenét, néz meg egy jó filmet. Kapcsolj ki és ne görcsölj rá mindenre. Tiszta fejjel jobban megy a gondolkodás, ha sikerül felengednek sokkal könnyebb lesz eldöntened mi az ami igazán érdekel merre tovább. Nem vagy buta ha buta lennél az érettségi sem sikerült volna. Fel a fejjel oké?
2012. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

semmi esetre se add fel. nekem 20 évembe telt mire megtaláltam a hobbim és azt ami tényleg érdekel(szerencsémre viszonylag tág az érdeklődési köröm, de a nagyja kimerül az orvostudományban). sokkal jobban tanulok itt okj-n, mint az elmúlt 12 évben bármikor.

voltak nekem is mélypontjaim fiúk miatt és családi gondok miatt egyaránt. kb 2-3 éve nem is gondoltam volna, hogy elégedettség és boldogság öntene el, de szerencsére minden jobbra fordult.


azon, hogy jobban nézz ki lehet tenni: pl egy jól kiválasztott frizura igényes ruhák(nem kell feltétlen márkásnak lenniük). ha az alakoddal van bajod, akkor sportolj. a futás pl egy olcsóbb sport és a jellemet is erősíti.

2012. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Nem. Jézus, ha már most ilyeneken gondolkodsz, mi lesz majd veled, ha nagyobb bajod lesz? Vagy ha a gyerekednek nem sikerül majd sokáig valami, leülteted, és elmondod, hogy fiam, tudod a te korodban én is így jártam, és erre lehet, hogy az a megoldás, hogy megölöd magad.... Úristen...
2012. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
84%
úristen milyen hozzáállásod van a dolgokhoz...ambició az nuku...igazad van sokkal egyszerűbb és könnyebb lenne véget vetni az életednek, eztcsinálják a gyávák, ahelyett h ilyenen jár az eszed inkább azért is meg kéne hogy mutasd h márpedig el akarsz és el is fogsz érni valamit...nem repül az ember szájába a sültgalamb
2012. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, a nyugtatásokat, de nem értitek akkor. Én már 27 éves vagyok. Gyerekeket szeretnék, családod, biztos állást, és ehhez képest még egy szakmám sincs! És ha ez a suli sem sikerül, akkor tényleg nincs értelme erölködni. Bután meg nem merek, és nem is akarok ismerkedni! Én a páromnak az okos, dolgos felesége szeretnék lenni, nem pedig egy agyhalott. Sokan lenéznek, mert semmi nem sikerül, de nem tudom tényleg miért van ez. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni néhány dolgot, amit tanítanak, más meg könnyűszerrel levizsgázik. Ááááá...
2012. júl. 31. 12:53
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak negatív hullámokkal bombázod magad,akkor ne is csodálkozz hogy semmi sem sikerül.

Én itt vagyok 40 évesen. Halláskárosult lettem,és évről évre romlik a hallásom még jobban. Talán 60 évesen végleg megsüketülők. A rossz hallásom miatt képtelen vagyok nyelvet tanulni,pedig Angliában élek lassan 3 éve,és megszólalni sem nagyon tudok.

Nemrég rosszindulatú daganatot találtak , és a kemo miatt kihullott 4-5 fogam. Nincs pénzem megcsináltatni,így kínos,de foghíjas vagyok..

De mindenek a jó oldalát nézem. Igaz hiányzik pár fogam,de életben maradtam. Majd ha lesz pénzem lesznek fogaim is. Igaz alig motyogok angolul,de mégis kint élek,és dolgozom. Majd csak rám tapad valami. Igaz idővel megsüketülők,de addig is volt lehetőségem hallani. Legalább nem totál csendben éltem az életem..


Mosolyogj,nézd mindenek a jó oldalát. Ha optimista vagy,akkor a jó is melléd szegődik..

2012. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

"nem repül az ember szájába a sültgalamb"

Én ezzel tisztába vagyok. Nem is várom, hidd el. Csak olyan jó lenne,ha néha valami pozitív dolog is történne velem. De mindig csak a kudarc!! És csak szaladnak a napok, így fogok megöregedni. Hülyén, egyedül.

2012. júl. 31. 12:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!