Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben az esetben véget vetnél...

Ebben az esetben véget vetnél az életednek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Olyan fura ami történik velem. Haszontalannak,semmirevalónak érzem magam! Érettségi után 1 suli sem sikerül. Se nyelvvizsga, se szakma, semmi. Egyszerűen nem fér az agyamba annyi dolog, vagy én nem tudom mi a baj, de nem tudok tanulni. Mindent elfelejtek, hiába koncentrálok.Annyira butának érzem magam, nem tudom hogy "tanuljak" meg tanulni. Most megint elkezdek egy sulit, de már akkora para van bennem, hogy el sem hiszitek. Nem is nézek ki jól. Párom sincs. Munkám sincs! Semmim sincs! Ilyenkor mi a nyavalya hozza meg a kedvet? Mit rontok el?
2012. júl. 31. 12:34
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség ha most kicsit örülök, hogy nem vagyok tökegyedül ezzel? Meg hogy látom valaki valahogy kimászott már ebből? Bár ötletem sincs még, hogy én hogy csináljam. Megyek veszek én is teát. :) (#16)
2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

"Szemétség ha most kicsit örülök, hogy nem vagyok tökegyedül ezzel?"

Csak akkor nem az, ha én is örülhetek. :)

2012. júl. 31. 13:54
 33/52 A kérdező kommentje:
Milyen szakemberhez? Nem is tudnám kifizetni, egy vagyont kérnek el. Amúgy mennék. De most Ti vagytok a szakembereim!
2012. júl. 31. 13:56
 34/52 anonim ***** válasza:

Türelem, és próbálj meg úszni az árral, de erőlködj.


Egyébként én soha nem vetnék végét az életemnek, túl önző vagyok ahhoz.

2012. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
*ne erőlködj
2012. júl. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy buta. aki buta, az egy mondatot nem bír leírni helyesen, te pedig normálisan, választékosan írsz, igaz, a tartalom elkeserítő :)


állj neki munkát keresni, az sok önbecsülést ad, ha hasznos, amit csinálsz. lesz pénzed tanfolyamra, vagy szakemberre is.


tudod miért nem vagy buta? mert a buta emberek nem problémáznak azon ha sikertelen, egyszerűen lexarják. csak élnek bele a világba, szülik a semmire a halom gyereket, aztán panaszkodnak.


milyen sulit kezdesz? mit fogsz tanulni? alakíts ki egy rendszert. ha kell, 100x olvasd át a vizsgára az anyagot. menni fog az, nyugi.

2012. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
41%
Én egyetértek a kérdezővel.Nem kellenek ahhoz nagy tragédiák,hogy valaki boldogtalan legyen. Teljesen érthető, ha az ,hiszen minden hiányzik ami boldoggá tenné.Velem is ez van. Akármikor elhatározom,hogy belevágok valamibe, tuti,hogy valami bezavar és nem sikerül. Nagyon nehéz egy kudarccal teli életet élni, amikor semminek érzed magadat. Mindenki más mondja, hogy örülj, hogy élsz, miközben a te életed üres és örömtelen, és csak vegetálsz...lehet,hogy nem mindannyiunknak való az élet.
2012. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
nem az a baj, ha kérdést teszel fel, de hogy pont evvel kapcsolatban. Nem, nem vetnék véget az életemnek. Én voltam, akinek meghalt valakije. Nem kívánom senki halálát, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy milyen piti dolgok miatt képesek az emberek feladni, és ezt még közszemlére is teszik. Mint a kolléganőm, aki egy hétig azzal fárasztott, hogy fáj a foga, az én anyám meg intenzíven haldoklott.... de azt már nem kérdezte meg, hogy mi van velem... Különbség. nem megbántani akartalak, csak na...
2012. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

38-as!

Figyelj! Nekem ez a legnagyobb problémám! Próbáld már megérteni kérlek! Nem kértem hogy vígasztalj, nem kényszerít senki, hogy írj valamit, ha idegesít, ne olvasd! Neked is biztos rosszul esne, ha arra amit írtál (hogy Anyukád az intenzíven feküdt, vagy hogy meghalt a párod ex sógora) beválaszolnám, hogy másnak ennél sokkal nagyobb gondja van, és senkit nem érdekel.

2012. júl. 31. 17:24
 40/52 A kérdező kommentje:

"milyen piti dolgok miatt képesek az emberek feladni"

Annak meg őszintén örülök, hogy piti dolognak látod a gondomat, lehet azért, mert Te sokkal rátermettebb, életerősebb vagy és Te lazán vennéd az akadályokat! Bár Isten szólna belőled, és remélem 2 év múlva már röhögve olvasom végig, hogy mekkora problémát kerítettem egy kis pitiáner dologból. A kérdésem nem törlöm, és Te leszel az első, akitől írásban kérek bocsánatot, mert le mertelek fárasztani!

2012. júl. 31. 17:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!