Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben az esetben véget vetnél...

Ebben az esetben véget vetnél az életednek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Olyan fura ami történik velem. Haszontalannak,semmirevalónak érzem magam! Érettségi után 1 suli sem sikerül. Se nyelvvizsga, se szakma, semmi. Egyszerűen nem fér az agyamba annyi dolog, vagy én nem tudom mi a baj, de nem tudok tanulni. Mindent elfelejtek, hiába koncentrálok.Annyira butának érzem magam, nem tudom hogy "tanuljak" meg tanulni. Most megint elkezdek egy sulit, de már akkora para van bennem, hogy el sem hiszitek. Nem is nézek ki jól. Párom sincs. Munkám sincs! Semmim sincs! Ilyenkor mi a nyavalya hozza meg a kedvet? Mit rontok el?
2012. júl. 31. 12:34
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Előző: Köszönöm szépen a javaslatot, a sport már március óta mindennapos program nálam. Eddig sikeresen kitartónak érzem magam, ezelőtt erre soha nem voltam képes.
2012. aug. 1. 08:06
 52/52 anonim ***** válasza:

Na látod! Akkor mégsem vagy annyira "szerencsétlen"!!!!!

Sok sikert, ilyenekre gondolok, amik növelik az önbizalmadat!

2012. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!