Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben az esetben véget vetnél...

Ebben az esetben véget vetnél az életednek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Olyan fura ami történik velem. Haszontalannak,semmirevalónak érzem magam! Érettségi után 1 suli sem sikerül. Se nyelvvizsga, se szakma, semmi. Egyszerűen nem fér az agyamba annyi dolog, vagy én nem tudom mi a baj, de nem tudok tanulni. Mindent elfelejtek, hiába koncentrálok.Annyira butának érzem magam, nem tudom hogy "tanuljak" meg tanulni. Most megint elkezdek egy sulit, de már akkora para van bennem, hogy el sem hiszitek. Nem is nézek ki jól. Párom sincs. Munkám sincs! Semmim sincs! Ilyenkor mi a nyavalya hozza meg a kedvet? Mit rontok el?
2012. júl. 31. 12:34
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz vitaminokat? nekem a bilobil segített. Nagyon. Lehet, hogy lemerült a szervezeted.

Hasonló élethelyzetben voltam még 30 évesen is, mint te, aztán csak elvégeztem az okj-s sulit, majd lett jó állásom, hirtelen szerelmem is, rá két évvel kisbabám, mostmeg már a 3. babánkat várom. 36 évesen:)

fel a fejjel!!!!!!

2012. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

" te meg rinyálsz, mert nincs szakmád. Öcsém... ilyenkor azért ki tudok akadni..."

Én nem tehetek arról, hogy meghalt valakid.Arról sem, hogy ilyen ideges vagy. Nekem most ez a legfontosabb téma az életemben, a saját gondom. Vagy Tőled kell engedélyt kérni, hogy mit kérdezhetünk meg? Azt hittem ezen a fórumon bármiről lehet kérdést feltenni.

2012. júl. 31. 13:28
 23/52 A kérdező kommentje:
Semmi vitamint nem szedek!
2012. júl. 31. 13:28
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdj el vitamint, agyserkentő gyógynövényeket szedni. Csodákra képesek. Menj be a gyógyszertárba, segítenek!!!!
2012. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

#24: Teában kóstoltad már? Mármint a bilobil növényét. Én azzal szemezek.

(a lemaradt 30-as)

2012. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Nem , valami kapszula volt és vizsgáknál és folyamatosan éreztem, hogy nagyon sokat segít.

Most terhesvitamint szedek egy ideje:)

2012. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Na, ez a beszéd, kedves kérdező, bizony, mindent a siker érdekében, csak így tovább! :)
2012. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Vitaminnak ajánlom a magnéziumot, ginzenget, ha szereted a teákat, akkor a matét imádni fogod, főleg az ízesítetteket, agyserkentőnek kiváló.
2012. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Oké, kipróbálom. Nagyon szeretem a teát, csak azt iszom egyébként.
2012. júl. 31. 13:48
 30/52 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, ha ennyire nem tudsz változtatni a hozzáállásodon!
2012. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!