Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ebben az esetben véget vetnél...

Ebben az esetben véget vetnél az életednek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek. Olyan fura ami történik velem. Haszontalannak,semmirevalónak érzem magam! Érettségi után 1 suli sem sikerül. Se nyelvvizsga, se szakma, semmi. Egyszerűen nem fér az agyamba annyi dolog, vagy én nem tudom mi a baj, de nem tudok tanulni. Mindent elfelejtek, hiába koncentrálok.Annyira butának érzem magam, nem tudom hogy "tanuljak" meg tanulni. Most megint elkezdek egy sulit, de már akkora para van bennem, hogy el sem hiszitek. Nem is nézek ki jól. Párom sincs. Munkám sincs! Semmim sincs! Ilyenkor mi a nyavalya hozza meg a kedvet? Mit rontok el?
2012. júl. 31. 12:34
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgasd a vonzás törvényével kapcsolatos dolgokat. Hidd el, amit sugárzol a világ felé, azt kapod vissza. Kezdj el megszabadulni a negatív gondolataidtól! Ez nem egy nap lesz, de ha minden nap próbálsz egy kicsit pozitívabb, egy kicsit hálásabb lenni azért, amid van, akkor hidd el meglesz az eredmény. Fordíts időt, hogy megtaláld a benső egyensúlyod és magadban az értéket! Hidd el, mindenkiben van!


Sok sikert!!!

24N

2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

# 41

Köszönöm!! :)

2012. júl. 31. 17:45
 43/52 anonim ***** válasza:

Kérdező: Mint írtam neked legalább van érettségid, meg el tudsz menni dolgozni, mert nincsenek fóbiáid, legalábbis nem annyi mint nekem, úgyhogy örülhetsz pl. annak, hogy szerintem nekem kicsit rosszabb. Vagy másképp, de nekem is rossz. :)

A vonzás törvénye egyébként jó, legalábbis nekem bejött. Azóta nem akarom megölni magam, és nem vagyok magam alatt a nap 24 órájában. Ez is valami. Remélhetőleg még csak a kezdet.

Azzal én sem tudok mit kezdeni, mikor közlik, hogy másnak rosszabb, meg hogy csak hiszti (pl. a fóbiák), mert ezektől nekem nem lesz sem jobb, sem könnyebb. Jelenleg én sem tudnék megfizetni egy szakembert, nem vesznek fel takarítónőnek sem, nem tudnék beülni az iskolapadba, a végzettségem (OKJ), olyan régi, annyit fejlődött a dolog, hogy már oda sem vennének fel, és az elméletet is elfelejtettem már. És nem tudom mi érdekel.

De hazafelé vettem valami ginko-s teát. :) Bár elég gyatra mennyiség van benne, de kezdésnek jó lesz! Remélem 2 év múlva együtt röhögünk ezen az egészen! :D

2012. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Ja, #16 voltam.
2012. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

"De hazafelé vettem valami ginko-s teát. :) - Egészségedre! Te már legalább kezded a kúrát :)

"Remélem 2 év múlva együtt röhögünk ezen az egészen! :D"

Legyen igazad!Neked is nagy adag szerencsét kívánok az életedben, és jó nagy adag változást a jó irányba! Köszönöm a lelki támogatást!

2012. júl. 31. 18:41
 46/52 anonim válasza:
Nem vagy buta kérdező, ha az lennél nem sikerült volna az érettségid sem, meg nem aggódnál,hogy mi lesz veled a jövőben. Az öngyilkosságot meg felejtsd el, az nem megoldás, még bármilyen jó dolog történhet veled az életben, küzdj, tarts ki,és meglátod meglesz az eredménye. Régen én is sokat gondolkoztam az öngyilkosságon, igaz én párkapcsolati probléma miatt (úgy se kellek senkinek szindróma) De nem tettem meg, mert valahogy a "kíváncsiság" erősebb volt. Kíváncsi voltam,vajon mit tartogat számomra a következő év? Sokáig nem sok jót tartogatott, de nagyon rosszat se. Most ott tartok, hogy külföldön dolgozok, nem keresek rosszul, párkapcsolati dolgokhoz meg úgy állok,hogy ha lesz valakim,akkor lesz,ha nem nem, nem idegeskedek ezen. Veled is történhet jó dolog, de ha eldobod magadtól az életedet,akkor nem fog sajnos, tehát ne add fel! Sok sikert!
2012. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hmm... nem is olyan szívtelenek az emberek! :)
2012. júl. 31. 18:53
 48/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyébként ha lenne kedved írni egy másik szerencsétlennek, akkor írhatsz nekem. :) Ha nincs, az sem gond. :)

Még mindig a #16-os.

2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Én is csak csodálkozom, hogy semminek tartod magad....

Hát ahogy kommentelsz, egyáltalán nem vagy buta. Értelmes mondatokban válaszolsz, jó a helyesírásod.

"Csak" az önbizalmad van valamiért a béka s.gge alatt. Ezt muszáj fejlesztened, ha nem tudsz szakembert megfizetni (mert valóban az ér valamit, aki kisvagyont kér el, sztk alapon is lehet menni, de én gondolom az annyit is foglalkozna veled). Szóval a lényeg, hogy ezt csakis Te tudod akkor megoldani, amennyiben nincs pénzed szakemberhez fordulni. Persze a szakember is csak segít, akkor is neked kell hinni benne. Sok sikert!

2012. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
50-es vagyok. Ja még annyit, hogy fokozatosan fog ez csak menni, kezdd alapvető, kicsi dolgokkal. Pl. tanulj meg egy pár soros verset, máris látod, hogy nem felejtesz el mindent. Vagy pl. sportolj rendszeresen, a sport rengeteget segít az önbizalomnak. Fokozatosan, ne nehezeket próbálj csinálni, mert akkor a visszájára sül el. Én is 1-2 hónapja kezdtem el itthon tornázni (van rajtam kb. 7-8 kg. felesleg), nem sokat, 5-10 perceket este, azonban az önbizalmam máris nagyon megnőtt! Nem érzem magam "bombanőnek", de azt tudom magamról, hogy kicsit moletten is lehet csinos valaki és próbálok úgy öltözni, hogy kihozzam az előnyeimet. No ilyen apróságokra gondolok.
2012. aug. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!