Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha beültetéses klónozással...

Ha beültetéses klónozással lehetséges lenne, hogy megszüld saját magad, megtennéd?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Bár elgondolkodtató a kérdés..és ijesztő.

Tök örülnék neki, ha lenne egy ikertesóm, ugyanis kíváncsi vagyok, hogy hogy nézek ki külső szemmel. Meg hogy milyen lenne saját magammal megismerkedni.

Lehet, hogy nem is lennék szimpatikus magamnak :D...

De az, hogy felneveljek egy kis kölyköt, aki én vagyok..azt nem tenném meg...foglalkoztatna mit gondolnak mások erről a dologról.

2012. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolat, bár én saját magamat képes vagyok idegesíteni, szóval nem kéne még egy magamból.
2012. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megszülném és igen, felnevelném saját magamat...ismerném minden hibáját, álmát, vágyát, jó és rossz tulajdonságait, úgyhogy könnyebb lenne a nevelése, és az én rossz tapasztalataimból tanulhatna, így neki nem kellene ugyanazt átélnie...lenne egy javított, béta verzióm :D


Egy hagyományos úton született gyerek nevelése sokkal nehezebb lenne...

2012. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tenném meg. Akkor már nem lennék különleges személyiség, és megdőle az a közhely hogy mindenki más. Engem így is nagyon idegesít ha valaki utánoz. Idegesítene hogy ugyanúgy néz ki mint én csak fiatalon. Egyetlen pozitív dolog lenne az egészben, hogy jól eltunék magammal beszélgetni, bár ez se biztos mert a fiatal énem még tudatlan és tapasztalatan lenne, és pedig már sokkal többet tudnék nála, de ahogy magamat ismerem nem hinnék az idősebb maganak, és ez az idősebb magamat nagyon idegesítené, és valószínűleg legyilkolnám. Na szóval nem!
2012. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!