Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, aki depressziós...

Van itt olyan, aki depressziós volt, de ma már boldog és élvezi az életet?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogy történt, mi változott?

2012. aug. 7. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az történt, hogy eljött a megmentőm, aki kihúzott a gödörből.
2012. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elmentem pszichológushoz, terápia alatt már elkezdett rendbejönni az életem, és egyre jobb lett minden. Lett idővel párom, boldogság, kiegyensúlyozottság. Nem két perc volt az egész, de megérte.
2012. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt senki, aki kihúzott volna, és pszichológus vagy pszichiáter segítségét sem akartam igénybe venni.


Talán annyiban voltam más, hogy folyamatosan válaszokat kerestem mindenféle tudományban és irányzatban.


Nagyon sok apró lépés és apró felismerés jött, de egy pillanat mindig eszembe jut, egy fordulópont, amikor kínomban arra gondoltam viccből, hogy "de jó kedvem van", és hamarosan minden ok nélkül jó kedvem lett. Ekkor tapasztaltam meg, hogy a hangulatomat valójában én határozom meg. Emellett pedig a céljaimat, az érdeklődésemet és a személyiségemet is én alakítom.

2012. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ismered a napi 5 jó dolog terápiáját? A nap végén írd le vagy fogalmazd meg mi az 5 dolog ami örömet okozott aznap. Eleinte nagyon nehéz aztán ahogy javulsz már kevés is lesz az 5 egy napra:) Ez ösztönöz majd hogy odafigyelj az apróságokra .

És csatlakozom az előttem szólóhoz, igen a hangulatod magad is befolyásolhatod Pl hallgas olyan zenét ami felvidít, kerüld ai kicsit is melankólikus, idővel visszatérhetsz ezekhez de mostanság inkább kerüld. Szóval felkelsz és zat mondod süt a nap igen ez szép milyen jó volt ez vagy az.

Én voltam depressziós volt hogy 3 napig fel sem keltem. Sőtt tavaj öngy kis érletem is volt 2 hétig feüdtem az intenzíven.Szóval tudom miről beszélek.Ott átestem egy pnto azót nem akarok meghalni. Nem szomorkodom.Tudod lesz ez még így se. Ha ninsc kivel beszélgetned nekem írhatsz nyugodtan:)27L

2012. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!