Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legrosszabb és...

Mi volt életed legrosszabb és legszebb pillanata?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 00:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb pillanat nem volt, inkább csak időszak. Amikor elkezdtem az Egyetemet, ahova óvodás korom óta menni akartam, de egy pszichés betegség miatt nem tudtam úgy teljesíteni, ahogy szerettem volna.


Legjobb pillanatból rengeteg van. Éjszakai műszakot követően a napfelkelte; hosszú utazások; amikor befejezel valaki helyett egy mondatot... ilyenek. Úgy érzem, egy csomó igazán, kirobbanóan szép pillanat még várat magára.

2012. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabbak inkább időszakok voltak, amiket pszichés betegség általi szenvedés okozott, meg amikor megtudtam hogy anyámnak volt egy abortusza és lehetett volna egy testvérem de így már soha nem lesz.

Azt hiszem szerencsés vagyok, mert a legszebb pillanatok nálam többségben vannak: amikor 10 évvel ezelőtt eljuthattam Japánba, amikor egy finn családnál egy igazi régi finn szanuában szaunázhattam és utána az éjféli napsütésben úszkáltam a folyóban, amikor beköltözhettem az első saját lakásomba, egy üzenet egy régi ismerőstől amikor már azt hittem mindenki elfelejtett...és sok sok szép pillanat amit egyedül éltem át a természetben és csodáltam a világ szépségeit.

2012. aug. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
A legrosszab az volt amikor megmondtam a bátyámnak, hogy megcsalta a menyasszonya. A legjobb amikor életemben előszőr volt zongora fellépésem és nem rontottam el a darabot.
2012. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
49%

A legrosszabb mikor az expasim szakított velem.

A legjobb amikor összejöttem a mostani párommal és megszületett a kisfiúnk! 19/N

2012. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: hetfon majdnem megfulladtam a Voros-tengerben mint kezdo buvar, az oktatoim mentettek...

Azota mar jol megy xD hat igen, a viz alatt nem szabad a limiteket feszegetni mert ha alulmaradsz akkor megfulladsz azt kesz...


A legjobb: amikor egy napot egy dokival toltottem a munkahelyen es mutetet is lathattam :)

2012. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb, mikor csalódnom kellett abban, akit a legjobban szeretek.


Legjobb, mikor megkaptam az első igazi csókomat és azóta kedvencem ez az idézet: "ha azt hiszed a napsütés jó dolog, sohasem csókolóztál még esőben".

2012. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Attól félek, hogy a legrosszabb még ezután jön.

Legszebb: május 20-án találkoztam egy álompsival... az a pár óra gyönyörű volt, mindenféle értelemben... Nem akart többet akkor (bár azóta sztem megbánta), és azóta nem is láttam...

30/F

2012. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Mikor regisztráltam erre az oldalra
2014. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Legrosszabb:2013.01.30

Az iskolában többen megtámadtak engemet.

2015.05.12

Összevesztem a szüleimmel


Legjobb:2015.06.15

Ballagás az egész családdal ünnepeltünk


2012.07.19

Először mentem játékterembe.



Üdv:Zsolti

2016. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

A mai napot kihagytam véletlenül.


A szüleim nagyon büszkék voltak ma rám.

2016. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!