Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt életed legrosszabb és...

Mi volt életed legrosszabb és legszebb pillanata?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 00:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszab: amikor még kicsi voltam és pár videót feltöltöttem YouTube-ra, és így visszanézve nagyon szégyellem magam,és eléggé béna voltam, de eltávolítani már sajnos nemtudom. Meg amikor apámtól pénzt loptam és nagyon durván leszidott. Azóta bánom ezeket.:/


Legjobb: hát nem is tudom...annyira nagyon jó nincsen, esetleg az hogy van egy igaz barátom, és hogy az apámmal azöta sokat javult a kapcsolatom. :)

2016. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igazán rossz nem volt.

A legjobb:

Majdnem az összes csöngeivel meg a polgármesterrel mentünk Budapestre

És mivel utazási beteg vagyok előre ültem ,és nem voltam rosszul

A parlamentbe mentünk,utána étterembe de rossz volt a kiszolgálás( ez elég hosszú történet) utána a budai várnegyedbe mentünk mert a citadellára nem engedtek pedig mindenki azt várta a legjobban

Aztán a camponába mentünk a tropicárium után csak azt mo dogattam hogy hol vannak a csöngeiek meg aztán annyit röhögtünk...

Hazafele meg uye volt egy olyan néni akinek az unokája százhalombattán volt és arról beszélgetek

Aztán mondja meg rá egy másik hogy:

-A végén még battán kötünk ki!

-minden ut rómába vezet

Aztán egy csaj nak tömegbetegs3ge volt rosszil lett,láttuk a turult aátmentünk a lánchídon

Hazafele a hátoldal énekelgetett

Utána néztük az euróvizios dalfesztialt aztán mindenki gyalog is felment volna a citadellára ,a hazafele ut lassabb volt mind az odafele

De nagyon jó volt

Aa kedvenc napjaim még a sulis kirándulások

Nagyvázsony-veszprém ahol mi lányok eltévedtünk 4be szombathelyen,ahol a kalandpar..uu..de jó volt

5be mosónmagyarórváron a futura igenjó

2019. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egyszer a suliba fogyatêkos idősek jöttek és elénekeltek egy dalt

És jaj istebem annyira szép volt hogy sirtam

Ha a barátokkal vagy ismerősökkel csibálunk valamit 80 vanan 600an

Akkor mindig átêlem a szêp dolgojat

2019. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Patriksztár válasza:

A legrosszabb élményem talán az, hogy összevesztem az első olyan lánnyal, akibe igazán szerelmes voltam. Jó két évig szóba sem álltunk egymással, külön nehezítő körülmény, hogy az osztálytársam volt. Szerencsére ez már rendeződött azóta, az egyik legjobb barátom mai napig is.


A legjobb pedig egy tábor volt, idén nyáron. Mint hang és videó technikusok dolgoztunk és megismerkedtem egy nagyon aranyos énekes lánnyal. Aznap este kint ültünk a Balaton parton és beszélgettünk majd a tábor étkezőjében folytattuk ezt. Életem talán legszebb és legromantikusabb időszaka volt ez a közel 6 óra.

2019. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!