Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Parafíliás infantiliznmusom,...

Parafíliás infantiliznmusom, másszóval "pelenka-fétisem" van. A kisöcsém inkontinens. Rossz ember vagyok ha aranyosnak tartom pelenkában?

Figyelt kérdés

Ő jól érzi így magát, nem utálja, elfogadja, de én valamiért rosszúl érzem magamat, mert egyszerűen aranyosnak tartom benne a saját testvéremet.


Ezt a hülye fétisem okozza? Ezért rossz ember vagyok? Sokszor nekem kell tisztába tennem, és abban is örömömet lelem, és sztem ő is. Megjegyzem ő csak 11 éves.



(mielött bárki baromságokat posztolgatna, ő NEM FOGYATÉKOS, csak ez van vele, de nagyon értelmes gyerek)



17L



2012. aug. 16. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Inkább az öcséd iránti szeretett és gondoskodás miatt van ez az érzelem. Átérzed a problémáját és próbálod automatikusan lelket tartani benne ne legyen az állapota miatt szomorú.
2012. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!

Ez a parafiliás infantilizmus ez betegség, vagy nem az? Persze ha betegség, akkor sem vagy rossz ember, de ha férjhez mész akkor hogyan pelenkázod majd magadat?

2013. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan házastársak is ahol a férfi ínkontinens és éjszakára a felesége adja rá éjjelre a pelenkát a biztonság kedvéért. Míg nappalra a férfi intézi el maga.
2019. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen ha egy nagyobb gyermeket a majd nem felnőtt testvér pelenkázza be. Mert így az inkontinenciával együtt élő gyermek könnyebben elfogadja felnőttként is, hogy mindig szükséges marad éjjel-nappal a pelenka viselése.


És ebben semmi szégyellni való nincs, ha időnként segítségre szorulna pelenkázásában. Hanem felnőttként is együtt működik majd ebben.


Akkár modern mosható kedvenc mintás pelenkát is ki lehetne választani éjszakai alvásra. Így lassabban fogy el nappalra az eldobhatós pelenka.


Mert se több se kevesebb nem lesz az ember ettől.

2019. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy segítesz az öcsédnek
2019. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerencsés a kisöcséd, hogy ilyen nővére van. Öreg koromra F62 már én is elfogadnék akár egy mostoha nővért is itt Pesten.
2019. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!